81115
يكشنبه  29  مهر  1397

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

پنجشنبه , 19 بهمن 1396 ساعت 11:48

آنا گزارش می‌دهد:

شمارش معکوس حضور کبوتران گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی ورامین-پیشوا

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک از آیین استقبال، وداع و تشییع پیکر دو شهید گمنام در این واحد دانشگاهی خبر داد و گفت در ایام سوگواری صدیقه کبری حضرت فاطمه زهرا(س) فضای دانشگاه آزاد اسلامی با حضور مردان دانشگاه ایمان، جهاد و شهادت عطرآگین خواهد شد.

به گزارش خبرنگار آنا، دکتر حسینعلی شیبانی با اعلام این خبر افزود: با پیگیری های صورت گرفته این واحد دانشگاهی و موافقت کمیته جستجوی مفقودین، پیکر مطهر دو شهید خوشنام دوران دفاع مقدس همزمان با ایام فاطمیه، روزهای 29 و 30 بهمن جاری، خطه شهیدپرور و ولایتمدار دیار 15 خرداد را متبرک به حضور معنوی خود خواهند کرد.

این مقام مسؤل درباره پیام حضور این شهدا در جامعه افزود: شهدا می آیند تا با حضور خود یادآور شوند که همواره باید با تمام قوا مدافع مبانی اعتقادی و آرمان های ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم و ولایت‌پذیری خود را به رخ دشمنان بکشیم و به آنها اجازه ندهیم به نیات پلید خود که همان محو ارزشهای والای اسلام و انقلاب است برسند.

شیبانی پیام شهدا را تبیعت و پیروی از ولایت مطلقه فقیه، مقابله با روحیه استبداد و مظاهر آن و دوستی با مظلومان و کسانی دانست که دل در گرو یاری رساندن به مظلومان جهان دارند و ادامه داد: شهدا با ایستادگی و نثار خون خود ملت ایران را از ظلم طاغوت و مستکبران نجات دادند و برای ایران اسلامی عظمت و عزت آفریدند و وظیفه ما پاسدارای از این میراث گران بهاست.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک تأکید کرد امروز به برکت خون شهدا پرچم انقلاب اسلامی در گوشه گوشه جهان برافراشته شده است و به هر میزان که در طول تاریخ بتوانیم یاد و خاطره شهدا را زنده نگاه داریم به همان میزان کشور را در برابر تهاجمات دشمنان واکسینه کرده‌ایم چرا که شهدای ما جان خود را فدای آرمان هایی ارزشمند کرده‌اند.

شیبانی خاطرنشان کرد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته با مسؤلان منطقه و در راستای بهره مندی حداکثری از این فرصت پیش آمده مقرر شده است آیین استقبال از این عزیزان در شهرستان قرچک در روز یکشنبه 29 بهمن همزمان با نماز جماعت ظهر و عصر در مسجد جامع این شهرستان صورت گرفته و سپس برنامه وداع در همان روز در مسجد صاحب الزمان(عج) شهرستان ورامین همزمان با نماز مغرب و عشا و با حضور باشکوه اقشار مختلف مردم قدر شناس برگزار می شود.

وی افزود: مراسم وداعی هم 29 بهمن ساعت 21 شب در صحن مطهر امامزاده جعفر (ع) برگزار و در نهایت پیکر این عزیزان روز 30 بهمن از ساعت 10 صبح از میدان سپاه تا مقابل مسجد دانشگاه آزاد اسلامی پیشوا با حضور دانشگاهیان و اقشار مختلف مردم تشییع و تدفین خواهند شد.

شیبانی ابراز امیدواری کرد اقشار مختلف مردم و دانشگاهیان در مراسم های استقبال، وداع و تشییع و تدفین این شهدا حضور چشم گیری خواهند داشت و یکبار دیگر با آرمانهای شاگردان پیر جماران بیعت خواهند بست.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس منصوب شد

برگزاری کارگاه ارجاع‌دهی مقالات و پایان‌نامه‌ها در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس

شمارش معکوس دومین استارتاپ ویکند شبکه‌های ارتباطی

استارت‌آپ‌‌ها؛ بذر ایده‌های نو و کارآفرین

ثبت نام بیش از 300 دانش‌آموز در مدارس سما پردیس

فعالیت‌های بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس

اجرای تعزیه در مراسم سوگواره عاشورائیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند

عرفان‌های کاذب تهدیدی برای دانشجویان/ ورود به شبکه‌های اجتماعی با هوشیاری

هدف برگزاری استارت‌آپ ویکند ارتباط ایده‌پردازان و مدیران است

ارتقای کیفیت آموزشی و بهبود مؤلفه‌های فرهنگی در سما

استارت‌آپ‌‌ها؛ بذر ایده‌های نو و کارآفرین

شمارش معکوس دومین استارتاپ ویکند شبکه‌های ارتباطی

هدف برگزاری استارت‌آپ ویکند ارتباط ایده‌پردازان و مدیران است

ارتقای کیفیت آموزشی و بهبود مؤلفه‌های فرهنگی در سما

معرفی ایده‌های برتر استارت‌آپ ویکند شبکه‌های ارتباطی و حمل و نقلی

بازار اشتغال به توانمندی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان نیاز دارد

امکان استفاده دانشجویان رودهن از مخزن 150 هزار کتاب

اجرای تعزیه در مراسم سوگواره عاشورائیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند

عرفان‌های کاذب تهدیدی برای دانشجویان/ ورود به شبکه‌های اجتماعی با هوشیاری

برگزاری سمینار دانشجو و موفقیت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه