16796
دوشنبه  19  آذر  1397
سه شنبه , 21 فروردین 1397 ساعت 15:11

امام جمعه صفاشهر مطرح کرد:

نقش دانشگاه آزاد اسلامی در حمایت از کالای ایرانی

امام جمعه صفاشهر ابراز امیدواری کرد که دانشگاه آزاد اسلامی همواره نقش برجسته‌ای در فعالیت‌های توسعه‌ای شهر داشته باشد و باید با مطالبه‌گری از مسئولان زمینه‌ساز توسعه پایدار باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، حجت‌الاسلام نقوی در دیدار نوروزی با هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفاشهر با برشمردن مصادیقی از اخلاق حرفه ای مسئولان، مزایای ماه رجب و شعبان را یادآور شد و بر نقش دانشگاه در حمایت از کالای ایرانی تاکید کرد.

رئیس واحد صفاشهر نیز با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته، دانشگاه آزاد اسلامی را نهاد انقلابی و اثرگذار در همه عرصه‌های جامعه معرفی کرد.

دکتر عباس قلتاش از جذب بودجه 370 میلیون ریالی سال گذشته در حوزه فرهنگی و تکمیل مجتمع فرهنگی و زیارتی شهدای گمنام واحد خبر داد و از حمایت و پیگیریهای نماینده مجلس دکتر زارع، امام جمعه و فرماندار و شهردار در این عرصه قدردانی کرد.

وی ابراز امیدواری کرد که با حمایت‌های مسئولان شهرستان بتوان مجموعه شهدای گمنام واحد را به عنوان قطب زیارتی و فرهنگی شهرستان معرفی کرد.

رئیس واحد صفاشهر اظهار کرد: «بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفاشهر نیز جلودار فرهنگ‌سازی در راستای استفاده از کالای ایرانی در همه حوزه های آموزشی، پژوهشی، ساختمانی و ... خواهد بود.»

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه