308930
شنبه  24  آذر  1397
يكشنبه , 24 دی 1396 ساعت 15:07

در گفت‌وگو با آنا عنوان شد

سجاد عبداللهی؛ پسر آخر خانواده، مهربان و دوست داشتنی

سجاد عبداللهی یکی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم دریایی خارک در کشتی نفتکش سانچی بود. پدرش می گوید او پسر آخر خانواده، مهربان و دوست‌داشتنی بود.

پدر سجاد عبداللهی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم دریایی خارک به آنا گفت: «سجاد اهل شهرستان ممسنی استان فارس و متولد سال 1374 بود و مدت چهار سال در دانشگاه آزاد درس خواند و مشغول گذراندن طرح کارورزی خود بود.»

عبداللهی با چشمانی اشکبار درباره ویژگی‌های شخصیتی سجاد بیان کرد: «سجاد یک ورزشکار تکواندو بود و از نظر اخلاقی شخصیتی مهربان و دوست داشتنی داشت؛ او یک انسان واقعی بود؛ بنده سه فرزند پسر و یک فرزند دختر دارم که سجاد فرزند سوم و پسر آخر خانواده بود.»

وی البته از مسئولان و بویژه نماینده شهر ممسنی در مجلس شورای اسلامی نیز گله کرد و افزود: «متأسفانه نماینده شهر ما هیچ نطقی در مجلس شورای اسلامی ارائه ندادند. دو نفر از سرنشینان این کشتی از شهرستان ممسنی بودند. سجاد عبداللهی و پوریا عیدی پور که پسرخاله یکدیگر هستند و کاپیتان کشتی نیز اهل استان فارس بودند. بنابراین انتظار ما این بود که نماینده ممسنی و نمایندگان استان فارس پیگیری بهتری انجام می دادند تا با حمایت مجلس شورای اسلامی بتوان با مسئولان و کنگره ملی خلق چین ارتباط بهتری برقرار کرد.»

پدر سجاد عبداللهی از کم کاری چینی‌ها نیز این گونه انتقاد کرد: «کم کاری نیروهای چینی مشهود بود. متأسفانه امکانات مناسبی از سوی دولت چین در اختیار نیروهای امدادی قرار نگرفت.»

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه