21829
شنبه  28  مهر  1397

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

چهارشنبه , 13 دی 1396 ساعت 13:45

قدردانی از پژوهشگران برتر و فعالان عرصه پژوهش و فناوری واحد شیراز

از پژوهشگران برتر و فعالان عرصه پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز که حائز رتبه برتر در استان و واحد شیراز شدند، قدردانی شد.

به گزارش خبرنگار آنا از شیراز، در این مراسم که با حضور دکتر محمد کاظم کاوه پیشقدم، دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس برگزار شد، از نفرات برتر مسابقات علمی هفته پژوهش، دانشجویان پژوهشگر برگزیده، فعالیت‌های پژوهشی برگزیده، انجمن های علمی برتر و پژوهشگران برتر استانی و دانشکده‌های مختلف واحد شیراز تجلیل شد.

معاون پژوهش و فناوری واحد شیراز با اشاره به فعالیت‌های انجام گرفته و نحوه انتخاب پژوهشگران برتر از دانشکده‌های مختلف و سطح استان، ابراز امیدواری کرد که با تلاش پژوهشگران این واحد دانشگاهی در راستای توسعه و گسترش تحقیقات با رویکرد فناوری و تجاری سازی، قدم‌های بلندتری برداشته شود.

دکتر محمدمهدی جباری با توجه به برنامه های برگزار شده در مراسم هفته پژوهش شامل 80 سخنرانی علمی، 5 نشست علمی تخصصی، 12 کارگاه تخصصی، 4 مسابقه علمی تخصصی و برنامه های گوناگون تخصصی هر دانشکده، ابراز امیدواری کرد تا با توجه به سیاست‌های پیش‌رو در دستیابی به دانشگاه نسل سوم و کارآفرین، در توسعه مرکز رشد واحد و راه اندازی پردیس پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی و مرکز نوآوری در این واحد دانشگاهی، بستر لازم در این خصوص، تأمین شود.

معاون پژوهش و فناوری واحد شیراز اسامی نفرات برتر استانی و واحد شیراز را به شرح زیر اعلام کرد:

پژوهشگران برتر در بین واحدهای دانشگاهی استان در گروه‌های هفت گانه:

1-دکتر احسان رسائی (برگزیده استانداری) از گروه علوم انسانی

2- دکتر شهرام حسامی (برگزیده استانداری) از گروه علوم کشاورزی

3--دکتر علیرضا تهور (برگزیده در بین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس) از گروه فنی و مهندسی

4- دکتر طاهره نصر (برگزیده در بین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس) از گروه هنر و معماری

برگزیدگان واحد شیراز در دانشکده های مختلف:

دکتر ساره بهزادی پور رتبه اول (مشترک) گروه علوم انسانی

دکتر هاشم زارع رتبه اول (مشترک) گروه علوم انسانی

دکتر محمدعلی اخگر رتبه دوم (مشترک) گروه علوم انسانی

دکتر کورش استوارسنگری رتبه دوم (مشترک) گروه علوم انسانی

خانم الهه حیدرنیا رتبه سوم (مشترک) گروه علوم انسانی

دکتر محمد کاظم کاوه پیشقدم رتبه سوم (مشترک) گروه علوم انسانی

دکتر محمد مهدی توکل رتبه اول گروه فنی ومهندسی

دکتر محمد حسین شکور رتبه دوم گروه فنی ومهندسی

دکتر ناصر پرهیزگار رتبه سوم (مشترک) گروه فنی ومهندسی

دکتر محمد صادق توللی رتبه سوم (مشترک) گروه فنی ومهندسی

دکتر تورج غفاری رتبه اول گروه علوم پایه

دکتر مهناز مهدوی شهری رتبه دوم گروه علوم پایه

دکتر نیما بهادر رتبه سوم گروه علوم پایه

دکتر هادی عبدالعظیمی رتبه اول گروه علوم کشاورزی

دکتر طاهره باهری مقدم رتبه اول گروه دندانپزشکی

آقای علی بهرامی فر رتبه اول (مشترک) گروه هنر و معماری

دکتر هادی کشمیری رتبه اول (مشترک) گروه هنر و معماری

دکتر ملیحه تقی پور رتبه دوم گروه هنر و معماری

دکتر امیر حسین حقیقی برگزیده استعداد درخشان باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان

خانم ندا کاظمی و دکتر فرشته صمدی مقاله برگزیده واحدشیراز

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

لزوم توسعه درآمدهای دانشگاه با افزایش رشته‌های کاربردی و مراکز تحقیقاتی

اجرای طرح شناسنامه فرهنگی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در بوشهر

آغاز آموزش قرآن در دبستان دخترانه سما بوشهر

برپایی موکب دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر در کربلا

توجه به مهارت‌آموزی در دانشگاه آزاد اسلامی دنبال شود

آموزش شیوه‌های برخورد با کودکان دبستانی در سما بوشهر

دانش‌آموز سما بوشهر به تیم ملی دو و میدانی نونهالان دعوت شد

درخشش دانشجویان سما بوشهر در مسابقات فوتبال ساحلی امیدهای کشور

شکوفایی استعداد دانشجویان روشندل در بوشهر با ارائه تسهیلات آموزشی

اجرای طرح شناسنامه فرهنگی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در بوشهر

آموزش شیوه‌های برخورد با کودکان دبستانی در سما بوشهر

برپایی موکب دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر در کربلا

توجه به مهارت‌آموزی در دانشگاه آزاد اسلامی دنبال شود

درخشش دانشجویان سما بوشهر در مسابقات فوتبال ساحلی امیدهای کشور

شکوفایی استعداد دانشجویان روشندل در بوشهر با ارائه تسهیلات آموزشی

لزوم توسعه درآمدهای دانشگاه با افزایش رشته‌های کاربردی و مراکز تحقیقاتی

آغاز آموزش قرآن در دبستان دخترانه سما بوشهر

دانش‌آموز سما بوشهر به تیم ملی دو و میدانی نونهالان دعوت شد

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه