جمعه  03  اسفند  1397
پنجشنبه , 05 آذر 1394 ساعت 16:50

2 خبر از واحد سنندج؛

حضور و سخنرانی ویژه دکتر خسرو سینا در سومین فستیوال تئاتر دیاربکر ترکیه

مدیرگروه هنر و مدیر دپارتمان هنر و معماری مرکز تحقیقات کردستان شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج سخنران ویژه سومین فستیوال تئاتر در شهر دیاربکر ترکیه بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر خسرو سینا، مدیرگروه هنر و مدیر دپارتمان هنر و معماری مرکز تحقیقات کردستان شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج به عنوان سخنران ویژه سومین فستیوال تئاتر دیاربکر دعوت و سخنرانی خویش را با موضوع نگاهی به نمایش های آئینی در کردستان با حضور جمع کثیری از هنرمندان مطرح بین المللی ارائه کرد.

فستیوال تئاتر دیاربکر یکی از بزرگترین رویدادهای هنری در ترکیه است که هر سال در کنار اجرای نمایش های مطرح بین المللی اقدام به برپایی جلسات سخنرانی در قالب ورکشاپ‌های علمی و با حضور استادان مطرح تئاتر از اروپا و آسیا می‌کند.

خسرو سینا در سخنرانی خویش با توجه به عمده ترین مشخصه های نمایش آیینی به تبیین و تشریح آیین‌های عمده نمایشی و مذهبی در کردستان و با تأکید بر مؤلفه های اینگونه از نمایش‌ها در ایران اسلامی پرداخت.

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج رئیس سازمان نظام مهندسی استان کردستان شد

دکتر محمد صدیق ثابتی، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج به عنوان رئیس سازمان نظام مهندسی استان کردستان انتخاب شد.

محمدصدیق ثابتی رئیس جدید سازمان نظام مهندسی استان کردستان، برای چهارمین سال پیاپی به این سمت انتخاب می شود.

در جریان برگزاری هفتمین دوره انتخابات هیات رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان که به صورت الکترونیکی و همزمان با سراسر کشور در روز پنجشنبه برگزار شد؛ علاوه بر انتخاب مجدد دکتر ثابتی بعنوان رئیس هیأت مدیره، دکتر ارسطو هدایت نسب، عضو هیأت مدیره که از اعضای هیأت علمی تمام وقت دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج و رئیس دانشکده فنی مهندسی این واحد هستند؛ دیگر اعضا از جمله مهدی حسام شریعتی، رئیس انجمن خیرین دانشگاه ساز واحد سنندج و کریم قادرمرزی که به ترتیب بعنوان نایب رئیس اول و دوم هیأت مدیره سازمان انتخاب شدند، از جمله مدرسان همکار این واحد دانشگاهی می باشند.

از میان منتخبین سایر رشته های این ترکیب، ابراهیم حمزه زاده، خزانه دار سازمان، کریم قادرمرزی، جمال قناعت و محمودی نیز از همکاران و مدرسین دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج هستند.

ترکیب جدید هیأت رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان بمدت یکسال به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

ایلامی‌ها از خدمات مؤسسه بخشش بهره‌مند می‌شوند

برخورداری ۲ هزار و ۲۰۰ کارآموز ایلامی از آموزش مهارت‌های شغلی

دانشگاه آزاد اسلامی به سمت فعالیت‌های اقتصادی درآمدزا حرکت کند

افتتاح 323 طرح بنیاد برکت با اشتغالزایی 5 هزار نفر

معادن آلاینده ملزم به پرداخت خسارت هستند

معادن آلاینده ملزم به پرداخت خسارت هستند

افتتاح 323 طرح بنیاد برکت با اشتغالزایی 5 هزار نفر

ایلامی‌ها از خدمات مؤسسه بخشش بهره‌مند می‌شوند

برخورداری ۲ هزار و ۲۰۰ کارآموز ایلامی از آموزش مهارت‌های شغلی

دانشگاه آزاد اسلامی به سمت فعالیت‌های اقتصادی درآمدزا حرکت کند