566055
دوشنبه  28  آبان  1397
يكشنبه , 25 شهریور 1397 ساعت 15:57

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه:

برخی مدیران در بیان دستاوردهای انقلاب لکنت زبان گرفته‌اند

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه، نبود خودباوری در برخی مدیران برای دفاع از اسلام و انقلاب را مورد انتقاد قرار داد و گفت: این دسته از مدیران در بیان دستاوردهای انقلاب لکنت زبان گرفته و سهل‌انگاری می‌کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمانشاه، سردار بهمن ریحانی پیش از ظهر امروز در مراسم تجلیل از برترین‌های امر به معروف و نهی از منکر دستگاه‌های دولتی کرمانشاه اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی در چهار دهه اخیر، کارآمدی خویش را نشان داده و این کارآمدی موجب عصبانیت دشمنان شده است.

وی با تاکید بر اینکه امر و نهی دینی همواره همان فرهنگ عاشورایی سیدالشهدا(ع) است، ادامه داد: انقلاب اسلامی نیز در امتداد قیام امام حسین(ع) و برای اجرای قوانین شرعی و الهی با تمام توان ایستاده است.

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه، حفظ نظام اسلامی را معروف بزرگ توصیف کرد و متذکر شد: مشکلات بسیار زیادی در سال‌های اخیر برای جمهوری اسلامی ایران توسط دشمنان ایجاد شده است.

وی به تلاش دشمنان برای ترویج منکرات در جامعه ایران اسلامی با هدف ضربه‌زدن به پایه‌های نظام اشاره کرد و گفت: انجام کارهای بزرگ توسط افراد فرومایه و تنگ‌نظر، کنار گذاشتن افراد متعهد و انقلابی، دچار حاشیه‌شدن و آگاهانه در جاده دشمن قدم‌زدن، از معضلاتی است که نظام اسلامی را تهدید می‌کند.

ریحانی با بیان اینکه تهدیدهای بسیاری بنا بر کارآمدی نظام اسلامی به فرصت تبدیل شده است، عنوان کرد: اقتدار نظامی، پیشرفت‌های علمی، عمرانی و... گواهی آشکار برای اثبات کارآمدی نظام اسلامی است.

اجرای امر و نهی دینی در او‌ضاع فعلی جامعه یک اقدام سخت است

مشاور عالی استاندار کرمانشاه نیز اظهار کرد: سیدالشهدا(ع) برای احیای فریضه واجب امر به معروف و نهی از منکر قیام کرد و توجه به این موضوع بسیار ضروری است که امام حسین(ع) به‌دنبال احقاق حق بودند.

جعفر همتی با بیان اینکه اجرای امر به معروف و نهی از منکر در او‌ضاع فعلی جامعه اقدام سختی است، متذکر شد: همه باید به‌عنوان افراد جامعه اسلامی به وظیفه خود در اجرای امر و نهی دینی عمل کنیم.

انتهای پیام/4062/

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات