57951
شنبه  24  آذر  1397
سه شنبه , 23 آبان 1396 ساعت 13:51

جمع‌آوری کمک‌های مردمی و دانشگاهی برای زلزله‌زدگان از سوی دانشگاهیان واحد کرمانشاه

محل جمع‌آوری کمک‌های مردمی و دانشگاهی برای زلزله‌زدگان استان کرمانشاه در محل ورودی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه برپا شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا؛ پس از وقوع زلزله و حضور دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه در کنار مردم زلزله زده در روز نخست با برپا کردن چادر جمع آوری کمک های مردمی و دانشگاهی در راستای کمک رسانی به مردم زلزله زده استان اقدام شد.

در این اقدام که با حمایت کارکنان و استادان صورت گرفت؛ اقلام مورد نیاز از قبیل پتو، پوشاک و اقلام خوراکی جمع آوری و تا ساعاتی دیگر همراه با سایر اقلام واحدها و مراکز سراسر کشور که در حال ارسال به واحد کرمانشاه است به مناطق زلزله زده انتقال و در بین آنان توزیع خواهد شد.

به گزارش آنا؛ دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه روز گذشته در چند نوبت محموله های آب معدنی، خرما، نان و سایر اقلام خوراکی مورد نیاز زلزله زدگان را در میان آنان توزیع کرد.

این دانشگاه آمادگی دارد تا با دریافت اقلام نقدی و غیرنقدی اهدایی مورد نیاز زلزله زدگان شهرستان سرپل زهاب از سوی واحدها و مراکز سراسر کشور در راستای امداد و نجات اقدام کند. همکاران گرامی برای هماهنگی و ارسال کمک ها با آقای دکتر سید فرهاد حسینی مسئول جمع آوری کمک های دانشگاه به شماره همراه ۰۹۱۸۳۳۳۴۲۷۶ تماس حاصل و برای اهدای اقلام نقدی کمکهای خود را به شماره حساب ۰۱۱۱۵۰۵۸۰۹۰۰۰نزد بانک ملی به نام دانشگاه آزاد اسلامی ارسال کنند.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات