35387
جمعه  27  مهر  1397

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

شنبه , 13 مرداد 1397 ساعت 09:57

با شرکت در رقابت‌های کشتی دانشجویان کشور صورت گرفت؛

درخشش دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در رقابت‌های انتخابی کشتی فرنگی

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی با کسب 18 مقام برتر در رقابت‌های کشتی فرنگی دانشجویان کشور برای شرکت در مسابقات جهانی درخشیدند.

به گزارش خبرنگار گروه واحدهای دانشگاه آزاد خبرگزاری آنا، دانشگاه آزاد اسلامی تجارب زیادی در مقوله ورزش قهرمانی و حرفه‌ای دارد و دانشجویان این دانشگاه در رقابت‌های کشوری، آسیایی و بین‌المللی مقام‌های زیادی کسب کرده‌اند. در همین چارچوب حضور قوی دانشجویان کشتی‌گیر دانشگاه آزاد اسلامی در رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی دانشجویان بسیار پررنگ بود.

این مسابقات انتخابی تیم ملی برای شرکت در سیزدهمین دوره مسابقات کشتی دانشجویان جهان روزهای 9 و 10 مرداد به میزبانی دانشگاه پیام نور سیرجان برگزار شد که دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در این مسابقات خوش درخشیدند.

دانشجویانی که در این رقابت‌ها از دانشگاه آزاد اسلامی صاحب مدال شدند، چند سالی است که در واحدهای آزاد سراسر کشور مشغول تحصیل هستند و برخی از این افراد نیز با تحصیل در مراحل تحصیلی بالاتر به درجه تدریس در این دانشگاه می‌رسند.

در رقابت‌های انتخابی تیم ملی برای شرکت در سیزدهمین دوره مسابقات کشتی دانشجویان جهان در وزن 55 کیلوگرم رضا خدری دانشجوی دانشگاه آزاد کرج، قهرمان کشتی آسیا و جهان مقام اول را کسب کرد تا شانس بسیار زیادی برای شرکت در مسابقات جهانی کشتی فرنگی دانشجویان جهان داشته باشد.

در وزن 60 کیلوگرم کشتی فرنگی اشکان قلی‌کیانی مقام اول را به دست آورد که از دانشگاه آزاد دزفول در این رقابت‌ها شرکت کرده بود و در وزن 63 کیلوگرم از بین چهار نفر برتر در این وزن سه نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد بودند که به ترتیب؛ محمدجواد رضایی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی قم مقام اول و محمد عطایی از دانشگاه آزاد تهران و رضا عباسی از دانشگاه آزاد کرج مشترک سوم شدند.

در وزن 67 کیلوگرم نیز محمد محمودی از دانشگاه آزاد اسلامشهر در سکوی دوم ایستاد و مسعود آدینه‌وند دانشجوی دانشگاه آزاد لرستان در رتبه سوم این رقابت‌ها قرار گرفت و در وزن 72 کیلوگرم عابد بابکان از دانشگاه آزاد هشتگرد و عارف حبیب‌اللهی از دانشگاه آزاد تهران مشترک بر سکوی سوم ایستادند.

در وزن 77 کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی دانشجویان کشور علی نوروزی از دانشگاه آزاد تهران مرکزی دوم شد و محمد‌امیر نامجو و حمیدرضا جعفری دانشجویان دانشگاه آزاد فارس رده سومی را به دست آوردند و در وزن 82 کیلوگرم کیوان رضایی از دانشگاه آزاد شیراز اول و سهیل دودانگه از دانشگاه آزاد کرج رتبه سوم را از آن خود کردند و علیرضا شیخی از دانشگاه آزاد هشتگرد و محمد رسولی از دانشگاه آزاد اندیمشک در وزن 87 کیلوگرم مشترک سوم شدند.

در 97 کیلوگرم محمد بیرانوند از دانشگاه آزاد دزفول بر سکوی نخست ایستاد و محمد سروش‌رنجبر دانشجوی دانشگاه آزاد همدان در وزن ۱۳۰ کیلوگرم رده سوم را به دست آورد.

سیزدهمین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی دانشجویان جهان 14 الی 18 شهریور سال جاری در کشور برزیل برگزار می‌شود.

انتهای پیام/4062

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

کمالی‌زاده شهردار کرج شد

5 میلیون صافی دیالیز در کشور نیاز است

رویکرد برنامه‌محوری در فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه اجرا شود

رویکرد برنامه‌محوری در فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه اجرا شود

5 میلیون صافی دیالیز در کشور نیاز است

کمالی‌زاده شهردار کرج شد

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه