چهارشنبه  29  خرداد  1398
چهارشنبه , 19 دی 1397 ساعت 16:08

در جلسه‌ای؛

سرپرست پایگاه بسیج سازمان چاپ و انتشارات دانشگاه آزاد منصوب شد

سرپرست پایگاه بسیج مقاومت شهید باغبانی‌نژاد سازمان چاپ و انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد.

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه و سیاست گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، سرپرست پایگاه بسیج مقاومت سازمان چاپ و انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی مزین به نام شهید باغبانی‌نژاد منصوب شد.

جلسه انتصاب سرپرست پایگاه مقاومت بسیج سازمان چاپ و انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی با حضور حسین نصیرزاده فرمانده مرکز مقاومت بسیج کارکنان وزارت علوم، دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و دانشگاه آزاد اسلامی و صالح اسکندری رئیس سازمان چاپ، انتشارات و امور رسانه‌های دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

تفکر بسیجی باعث شکوفایی ظرفیت‌های فردی و گروهی می‌شود

نصیرزاده در این جلسه با اشاره فلسفه وجودی بسیج در حوزه رسانه و انتشارات، گفت: ایجاد تفکر بسیجی در اقشار و رده‌های مختلف باعث شکوفایی و رشد حداکثری ظرفیت‌های فردی و گروهی می‌شود.

فرمانده مركز مقاومت بسیج کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با تأکید بر فرمایش امام خمینی(ره) مبنی بر سپردن همه امور به دست مردم، ادامه داد: حضرت امام(ره) با بسیج صیانت انقلاب را به دست امت اسلامی داد و مردم را صاحبان اصلی این انقلاب برشمرد.

نصیرزاده با بیان اینکه تفکر بسیجی دل را آرام می‌کند، افزود: بسیجی برای رویارویی با روزهای سخت به صحنه ورود می‌کند، نمی‌توان کارهایی که  با روحیه بسیجی انجام شود را با معادل مادی برآورد کرد چرا که این اعمال در معامله با خدا انجام گرفته‌اند.

شجره طیبه بسیج همواره حافظ و مدافع انقلاب بوده است

در ادامه جلسه صالح اسکندری با اشاره به نامگذاری پایگاه مقاومت بسیج سازمان چاپ و انتشارات به نام شهید مدافع حرم و اهل رسانه «باغبانی نژاد» گفت: شجره طیبه بسیج همواره حافظ و مدافع انقلاب و رهبری بوده و این راه ادامه خواهد داشت.

اسکندری با ذکر درس‌هایی از قیام تاریخی ۱۹ دی مردم شهر قم، یادآور شد: قیام مردم قم در ۱۹ دی ۵۶ و ادامه این قیام در قالب مراسم چهلم در سایر شهرهای ایران مثل تبریز، یزد، مشهد، تهران، طلوع انقلاب اسلامی را نوید می‌داد.

رئیس سازمان چاپ، انتشارات و امور رسانه‌های دانشگاه آزاد اسلامی قیام ۱۹ دی مردم قم را سنگ بنای انقلاب اسلامی ایران خواند و گفت: شجره طیبه بسیج، روحیه و تفکر بسیجی در همین قیام‌های تاریخ‌ساز انقلاب اسلامی در دل ملت ایران غرس شد.

وی با اشاره به اینکه در برابر شجره طیبه بسیج، شجره خبیثه دشمنی با انقلاب اسلامی قرار دارد، افزود: بسیج از مردم و برای مردم و به منظور دفاع از استقلال، امنیت و آرامش مردم شکل گرفته است.

اسکندری با اشاره به الگوگیری کشورهای منطقه از الگوی بسیج گفت: هر کجا تفکر بسیجی شکل بگیرد به تبع آن فتح مبین هم خواهد آمد.

رئیس سازمان چاپ، انتشارات و امور رسانه‌های دانشگاه آزاد اسلامی با یادآوری اتفاقات 19 دی 1356 و حرکت و حضور مردم در خیابان‌های قم اظهار کرد: آن مجاهدت‌ها و مبارزات باعث شد که وضعیت کنونی کشور به برکت وجود شجره طیبه بسیج و حضور در صحنه بسیجیان مصداق آیه شریف  «انّا فَتَحنا لَکَ فتحاً مبیناً» باشد.

در پایان این جلسه طی حکمی، مرتضی جانعلی‌پور به عنوان سرپرست پایگاه مقاومت بسیج سازمان چاپ و انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد.

انتهای پیام/4116/4002/پ

http://ana.ir/i/351015
تصادف ماشین دکتر طهرانچی با دانشجویان را قویاً تکذیب می‌کنم

تصادف ماشین دکتر طهرانچی با دانشجویان را قویاً تکذیب می‌کنم

جزئیات انتقال واحد علوم و تحقیقات به زیر ارتفاع ۱۸۰۰ متر

جزئیات انتقال واحد علوم و تحقیقات به زیر ارتفاع ۱۸۰۰ متر

جنبش دانشجویی در هر موضوعی که ورود کرده تأثیرگذار بوده است

جنبش دانشجویی در هر موضوعی که ورود کرده تأثیرگذار بوده است

رشد تفکر نقاد و خلاق در گرو تقویت اعتماد به نفس دانش‌آموزان است

رشد تفکر نقاد و خلاق در گرو تقویت اعتماد به نفس دانش‌آموزان است

22/10/1397 03:48:05 ب.ظ
چرا بسیج کارکنان مثل بسیج دانشجویی اثرگذارنیست؟
21/10/1397 01:47:22 ب.ظ
به معنی واقعی کلمه دکتراسکندری در قامت یک بسیجی واقعی و یک فرمانده مدبر وارد عرصه فرهنکی دانشگاه آزاد وارد شده
20/10/1397 11:57:10 ب.ظ
بسیجی واقعی دکتراسکندری روزی که منصوب شد هوشیارانه بسیج رسانه را در ساختمان فرهیختگان راه اندازی کرد
19/10/1397 05:31:57 ب.ظ
احسنت به همت آقای دکتراسکندری
تعداد اخبار امروز گروه : 5 خبر