چهارشنبه  05  تیر  1398
سه شنبه , 18 دی 1397 ساعت 15:31

با حکم وزیر علوم؛

رئیس پارک علم و فناوری اردبیل منصوب شد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی حبیب ابراهیـم‌پور را به عنوان رئیس پارک علم و فناوری اردبیل منصوب کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی وزارت علوم، منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی حبیب ابراهیـم‌پور را به عنوان رئیس پارک علم و فناوری اردبیل منصوب کرد.

در این حکم انتصاب خطاب به ابراهیم‌پور آمده است: با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی و بر اساس پیشنهاد معاون پژوهش و فناوری به موجب این حکم به سمت رئیس پارک علم و فناوری اردبیل منصوب می‌شوید. امید است با تعامل مؤثر با مدیریت استان و سایر دستگاه‌های اجرایی، شرایط مناسب برای توسعه پارک و حل مشکلات پیش روی شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان را فراهم آورید و برقراری روابط مؤثر و هدفمند با دانشگاه‌های استان را برای بهره‌گیری دانشگاهیان از ظرفیت‌های پارک علم و فناوری در صدر برنامه‌های خود قرار دهید.

در این حکم عنوان شده است: از شما انتظار می‌رود با ارزیابی شرایط موجود پارک علم و فناوری اردبیل به ارتقای جایگاه آن اهتمام ورزید و زمینه پیشرفت کمّی و کیفی خدمات و حمایت‌های مورد نیاز برای توسعه کسب و کار مؤسسات و بهره‌گیری از ظرفیت‌های بخش خصوصی وغیردولتی در توسعه کالبدی پارک رافراهم آورید. مشارکت و ایفای نقش مؤثر در تقویت زیست‌بوم نوآوری و کارآفرینی منطقه، همراهی و همکاری با نقش‌آفرینان اصلی این زیست‌بوم و توجه خاص به توسعه کیفی مؤسسات مستقر در پارک در کنار توسعه کمّی آنها از دیگر موضوعات مهمی است که ضرورت دارد مورد توجه جناب‌عالی و همکاران محترم در پارک علم و فناوری اردبیل قرار گیرد.

این حکم می‌افزاید: با توکل به خداوند سبحان، تمسک به فضائل اخلاقی، پیروی از آموزه‌های اسلامی و اتکا به مبانی علمی، مأموریت‌ها و وظایف محوّله را برپایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های مصوّب دولت تدبیر و امید و طرح‌های پیشنهادی به مجلس محترم شورای اسلامی اجرا و با جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب‌نظران در مراکز دولتی و خصوصی حوزه فناوری نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا نمائید.

حبیب ابراهیم‌پور دانشیار دانشگاه محقق اردبیلی است و پیش از این مدیریت کل گروه علمی آموزشی مرکز آموزش صدا و سیمای تهران، ریاست و نایب رئیسی کمیسیون گردشگری، اقتصاد ورزش و اقتصاد هنر اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اردبیل، عضویت در کارگروه توسعه مدیریت استانداری اردبیل، عضویت در شورای مرکزی اتاق فکر استان اردبیل، ریاست و معاونت پژوهشی و معاونت آموزشی و‌تحصیلات تکمیلی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه محقق اردبیلی، ریاست انجمن مدیریت دولتی استان اردبیل، مدیریت گروه مدیریت و اقتصاد دانشگاه محقق اردبیلی و عضویت در هیئت نظارت و ارزیابی آموزش عالی دانشگاه‌های استان اردبیل را بر عهده داشته است.

وی هم اکنون عضو هیأت ممیزه دانشگاه محقق اردبیلی است.

وزیر علوم در نامه جداگانه‌ای از خدمات دکتر عبدالقیوم قلی‌پور، رئیس سابق پارک علم و فناوری اردبیل در زمان تصدی مسئولیت این پارک قدردانی کرد.

انتهای پیام/4123/

http://ana.ir/i/350734
توسعه نظام ارزش آفرینی در کشور ضرورت دارد

توسعه نظام ارزش آفرینی در کشور ضرورت دارد

ضرورت برنامه‌مداری در نظام آموزش عالی

ضرورت برنامه‌مداری در نظام آموزش عالی

پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی بازوی فکری وزارت علوم است

پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی بازوی فکری وزارت علوم است

18/10/1397 09:56:54 ب.ظ
شرایط تحصیل همزمان در دو رشته را اعلام کنید.
تعداد اخبار امروز گروه : 0 خبر