دوشنبه  06  خرداد  1398
پنجشنبه , 19 مهر 1397 ساعت 11:13

نماینده مردم کاشان در مجلس مطرح کرد:

تأثیر دانشگاه آزاد در حوزه‌های تخصصی علم و فناوری

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بیشترین جمعیت دانشجویی را دارد و آینده کشور در حوزه تخصصی در گرو فعالیت‌های این دانشگاه است.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، محمدجواد ساداتی‌نژاد که دکتر محمدمهدی طهرانچی را در دیدار با آیت‌الله عبدالنبی نمازی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان همراهی می‌کرد، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بیشترین جمعیت دانشجویی کشور را دارد و آینده کشور در حوزه تخصصی در گرو فعالیت‌های این دانشگاه است و به‌نوعی می‌توان دانشگاه آزاد اسلامی را وزارت علوم مستقلی دانست که دارای بیش از 350 واحد دانشگاهی است.

وی با بیان اینکه شهرستان کاشان دارای 20 دانشگاه و مؤسسه آموزش عالی است، افزود: اگر بخواهیم اثرگذاری این دانشگاه‌ها را بررسی کنیم، بدنه تخصصی شهرستان از دانشگاه آزاد اسلامی است و دلیل آن را می‌توان نگاه هوشمندانه این دانشگاه به توسعه شهرها دانست.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل  در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نفوذ دانشگاه آزاد اسلامی در شهرها، یادآور شد: اکنون خدا را شاکریم که با تغییر و تحولات اتفاق افتاده در این دانشگاه شاهد حضور دکتر ولایتی، دکتر رهبر در مقطعی و اکنون دکتر طهرانچی هستیم و امیدواریم که بتوانند منویات مقام معظم رهبری را به خوبی اجرایی کرده و در حوزه عظیم علم و فناوری به نظام و انقلاب خدمت کنند تا منجر به برطرف شدن مشکلات در حوزه‌های مختلف شود.

وی در پایان گفت: واحد کاشان از نظر قدمت جزو 20 واحد اول دانشگاه آزاد اسلامی است و پیشنهادم این است که این واحد در حوزه گردشگری که اشتغال زود بازده دارد، به صورت ویژه ورود کند

انتهای پیام/4007/

http://ana.ir/i/317272
دکتر طهرانچی از مرکز تحقیقات و رشد دانشگاه آزاد کاشان بازدید کرد

دکتر طهرانچی از مرکز تحقیقات و رشد دانشگاه آزاد کاشان بازدید کرد

ادای احترام دکتر طهرانچی به شهدای گمنام دانشگاه آزاد کاشان

ادای احترام دکتر طهرانچی به شهدای گمنام دانشگاه آزاد کاشان

بازدید دکتر طهرانچی از نمایشگاه توانمندی‌های پژوهشی و تحقیقاتی واحد نجف‌آباد

بازدید دکتر طهرانچی از نمایشگاه توانمندی‌های پژوهشی و تحقیقاتی واحد نجف‌آباد

تعداد اخبار امروز گروه : 3 خبر