308568
يكشنبه  29  مهر  1397

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

شنبه , 14 مهر 1397 ساعت 13:55

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی:

دانشگاه آزاد با منابع مالی و انسانی فراوان می‌تواند گام‌های موثری بردارد

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این دانشگاه با منابع مالی، فیزیکی و انسانی فراوان می‌تواند گام‌های موثری بردارد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، مجید مشکینی ظهر امروز در آیین معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی که در محل سازمان مرکزی این دانشگاه برگزار شد با اشاره با سوابق اجرایی خود از سال ۱۳۷۵ تاکنون، اظهار کرد: وقتی تاریخچه دانشگاه آزاد در بیش از سه دهه فعالیتش را مرور می‌کنیم شاهد هستیم که این موسسه اکنون به درختی تنومند تبدیل شده که حائز وضعیت و شرایط مثبتی از نظر علمی و تأثیرگذاری در جامعه است.

وی افزود: البته در شرایط فعلی لازم است دانشگاه آزاد پوست‌اندازی کند تا عمق بیشتری در مباحث علمی داشته باشد و همچنین به هدف اصلی خود که تبدیل شدن به انتخاب اول دانشجویان و محققان در سال ۱۴۰۴ است دست یابد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: یکی از نقاط قوت دانشگاه آزاد این است که از ابتدا بدون منابع مالی و دولتی فعالیت کرده و متکی به منابع اختصاصی بوده است.

مشکینی با بیان اینکه دانشگاه آزاد نسبت به دانشگاه‌های دولتی نقاط ضعف و قوتی دارد که باید نقاط قوت را تقویت و نقاط ضعف را برطرف کرد، ادامه داد: آزادی عمل در دانشگاه آزاد نسبت به دانشگاه‌های دولتی بیشتر است و به همین جهت تحول در دانشگاه آزاد با سهولت بیشتری امکان‌پذیر است. 

وی خاطرنشان کرد: تخصص بنده در طول سال‌های فعالیتم در نهادهای مختلف مدیریت منابع بوده است و این را هدیه الهی می‌دانم. 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد با اشاره به اقداماتی که در صندوق رفاه وزارت بهداشت به‌عنوان آخرین منصب خود انجام شده است، گفت: خوشبختانه در چهار سال گذشته 3.35 صدم بودجه صندوق رفاه وزارت بهداشت افزایش یافته و این نتیجه یک قسمت از مدیریت منابعی بوده که صورت پذیرفته است. 

مشکینی عنوان کرد: دانشگاه آزاد به‌مراتب استعداد بیشتری از لحاظ منابع انسانی، فیزیکی و مالی دارد که باید همه این منابع در دانشگاه آزاد برای رسیدن به ماموریت اصلی پای کار بیایند. 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی، نیروی انسانی را مهم‌ترین سرمایه برای انجام کارهای مثبت دانست و گفت: منابع مالی در اولویت‌های بعدی برای رسیدن به اهداف قرار دارد. 

مشکینی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی با منابع مالی، فیزیکی و انسانی فراوان می‌تواند گام‌های موثری بردارد، گفت: برای انجام این مهم باید نگاهمان را از عالی‌ترین سطح تا سطوح پایین تغییر داده و این رویکرد را داشته باشیم که از رئیس هیأت موسس دانشگاه تا نظافتچی در ارتقای دانشگاه آزاد اسلامی موثر هستند و باید این توانمندی نیروی انسانی را جدی بگیریم. 

وی بر اهمیت اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه در رسیدن به اهداف دانشگاه تاکید کرد و گفت: اعضای هیأت علمی و کارکنان اگر جایگاه اصلی خود را پیدا کنند، دانشگاه آزاد چندین برابر و با سرعت بیشتری ارتقا پیدا خواهد کرد. 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی در پایان گفت: خلق ثروت، نوآوری و بهره‌وری، سه اصل مهمی است که در دوره جدید به آنها توجه خواهیم کرد. 

انتهای پیام /4007/ن

انتهای پیام/4060

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

تغییر بی‌تعارف دکتر طهرانچی در سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد

تلاش کردیم حق هیچ داوطلبی ضایع نشود/ با خاطیان و مسببان احتمالی برخورد می‌شود

تحول در ساختار از اولویت‌های اصلی دانشگاه آزاد اسلامی است

تغییر و تحول در دانشگاه آزاد اسلامی آموزش عالی کشور را متحول می‌کند

سرپرست اداره کل آزمون‌سازی دانشگاه آزاد منصوب شد

خط مشی ما، رعایت عدالت، صداقت و پاسداری از حق مردم است

تعظیم و تکریم شهیدان از وظایف قشر دانشگاهی است

‍ دانشگاه هنرهای اسلامی-ایرانی استاد فرشچیان در آخرین روز مهر افتتاح می‌شود

چرا رئیس‌جمهور انتخابات را به دانشجویان گره زد؟

تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد متوقف شد

تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد متوقف شد

سند الگو نقطه عطف جمهوری اسلامی است/ معنویت حلقه مفقوده اندیشه‌های جهان

تعلیم و تربیت غیررسمی، دچار نابسامانی شده است

قدرت ورزشکاران دانشجو از قدرت اتم بیشتر است

نیازی به‌ الگوگیری از نظام غربی نداریم

تأیید CFT موجب افزایش تحریم به نام شورای نگهبان است/ فرمان سیاست‌گذاری در اختیار FATF قرار می­‌گیرد

حمایت از پایان‌نامه‌های کاربردی به منظور رفع نیازهای صنعت

‍ دانشگاه هنرهای اسلامی-ایرانی استاد فرشچیان در آخرین روز مهر افتتاح می‌شود

چرا رئیس‌جمهور انتخابات را به دانشجویان گره زد؟

جابه‌جایی شگفت‌انگیز در جغرافیای جهانی تحقیق، آموزش و نوآوری

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه