يكشنبه  05  خرداد  1398
شنبه , 14 مهر 1397 ساعت 13:55

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی:

دانشگاه آزاد با منابع مالی و انسانی فراوان می‌تواند گام‌های موثری بردارد

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این دانشگاه با منابع مالی، فیزیکی و انسانی فراوان می‌تواند گام‌های موثری بردارد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، مجید مشکینی ظهر امروز در آیین معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی که در محل سازمان مرکزی این دانشگاه برگزار شد با اشاره با سوابق اجرایی خود از سال ۱۳۷۵ تاکنون، اظهار کرد: وقتی تاریخچه دانشگاه آزاد در بیش از سه دهه فعالیتش را مرور می‌کنیم شاهد هستیم که این موسسه اکنون به درختی تنومند تبدیل شده که حائز وضعیت و شرایط مثبتی از نظر علمی و تأثیرگذاری در جامعه است.

وی افزود: البته در شرایط فعلی لازم است دانشگاه آزاد پوست‌اندازی کند تا عمق بیشتری در مباحث علمی داشته باشد و همچنین به هدف اصلی خود که تبدیل شدن به انتخاب اول دانشجویان و محققان در سال ۱۴۰۴ است دست یابد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: یکی از نقاط قوت دانشگاه آزاد این است که از ابتدا بدون منابع مالی و دولتی فعالیت کرده و متکی به منابع اختصاصی بوده است.

مشکینی با بیان اینکه دانشگاه آزاد نسبت به دانشگاه‌های دولتی نقاط ضعف و قوتی دارد که باید نقاط قوت را تقویت و نقاط ضعف را برطرف کرد، ادامه داد: آزادی عمل در دانشگاه آزاد نسبت به دانشگاه‌های دولتی بیشتر است و به همین جهت تحول در دانشگاه آزاد با سهولت بیشتری امکان‌پذیر است. 

وی خاطرنشان کرد: تخصص بنده در طول سال‌های فعالیتم در نهادهای مختلف مدیریت منابع بوده است و این را هدیه الهی می‌دانم. 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد با اشاره به اقداماتی که در صندوق رفاه وزارت بهداشت به‌عنوان آخرین منصب خود انجام شده است، گفت: خوشبختانه در چهار سال گذشته 3.35 صدم بودجه صندوق رفاه وزارت بهداشت افزایش یافته و این نتیجه یک قسمت از مدیریت منابعی بوده که صورت پذیرفته است. 

مشکینی عنوان کرد: دانشگاه آزاد به‌مراتب استعداد بیشتری از لحاظ منابع انسانی، فیزیکی و مالی دارد که باید همه این منابع در دانشگاه آزاد برای رسیدن به ماموریت اصلی پای کار بیایند. 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی، نیروی انسانی را مهم‌ترین سرمایه برای انجام کارهای مثبت دانست و گفت: منابع مالی در اولویت‌های بعدی برای رسیدن به اهداف قرار دارد. 

مشکینی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی با منابع مالی، فیزیکی و انسانی فراوان می‌تواند گام‌های موثری بردارد، گفت: برای انجام این مهم باید نگاهمان را از عالی‌ترین سطح تا سطوح پایین تغییر داده و این رویکرد را داشته باشیم که از رئیس هیأت موسس دانشگاه تا نظافتچی در ارتقای دانشگاه آزاد اسلامی موثر هستند و باید این توانمندی نیروی انسانی را جدی بگیریم. 

وی بر اهمیت اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه در رسیدن به اهداف دانشگاه تاکید کرد و گفت: اعضای هیأت علمی و کارکنان اگر جایگاه اصلی خود را پیدا کنند، دانشگاه آزاد چندین برابر و با سرعت بیشتری ارتقا پیدا خواهد کرد. 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی در پایان گفت: خلق ثروت، نوآوری و بهره‌وری، سه اصل مهمی است که در دوره جدید به آنها توجه خواهیم کرد. 

انتهای پیام /4007/ن

انتهای پیام/4060

http://ana.ir/i/315892
اقساط وام‌های کارکنان دانشگاه آزاد از حقوق اسفند کسر نمی‌شود

اقساط وام‌های کارکنان دانشگاه آزاد از حقوق اسفند کسر نمی‌شود

مشاور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد

مشاور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد

سرپرست دفتر برنامه و بودجه دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد

سرپرست دفتر برنامه و بودجه دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد

درآمدهای غیرشهریه‌ای را می‌توان افزایش داد

درآمدهای غیرشهریه‌ای را می‌توان افزایش داد

جزئیات پرداخت بسته حمایتی مالی به کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی

جزئیات پرداخت بسته حمایتی مالی به کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی

تعداد اخبار امروز گروه : 8 خبر