565062
دوشنبه  30  مهر  1397

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

دوشنبه , 31 اردیبهشت 1397 ساعت 21:01

با صدور پیامی صورت گرفت:

تبریک دکتر ولایتی به‌مناسبت سی و ششمین سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی

 دکتر علی‌اکبر ولایتی رئیس هیئت مؤسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی، سی و ششمین سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری آنا، متن پیام تبریک دکتر علی‌اکبر ولایتی به‌مناسبت فرارسیدن سی و ششمین سالروز تأسیس دانشگاه آزاد به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دانشگاه‌آزاداسلامی که به برکت جمهوری اسلامی ایران و پشتوانه مردم شریف و بزرگ تاسیس و در طول سی و شش سال، توسعه و پیشرفت داشته، به بزرگترین دانشگاه حضوری جهان تبدیل گردید و توانست ظرفیت‌ها و توانمندی‌های ارزشمندی را در خدمت به رشد تحصیلات دانشگاهی و توانمندی‌های علمی و پژوهشی کشور ایجاد نماید.

لازم می دانم به رئیس، معاونین، مدیران، کارشناسان، همکاران، اعضاء هیئت علمی، دانشجویان و مرتبطین با این مجموعه عظیم، سالگرد تاسیس دانشگاه‌آزاداسلامی را تبریک عرض‌نموده، از همت و تلاش آنان تقدیر و برای همه این عزیزان در مسیر پیش‌رو توفیق و سربلندی آرزو نمایم.

امروز در سالگرد این مهم باید تاکید کرد که در دوره جدید مدیریتی تلاش برای ارتقاء سطح کیفی برنامه‌ها همواره و به صورت جدی پیگیری و دنبال گردیده و اطمینان دارم با حضور رئیس، معاونان و مدیران عالی در این مقطع که صاحب نظر و دارای سوابق و تجربیات ارزشمند و کم نظیری در حوزه های علمی، دانشگاهی و اجرایی هستند دستیابی به اهداف تعیین شده به ویژه ارتقاء نقش و جایگاه این مجموعه در تحصیلات تکمیلی بیش از پیش محقق خواهد شد.

ایجاد تحول در دانشگاه آزاد اسلامی برای ارتقاء کیفیت تعلیم و آموزش از اهم برنامه ها و اقداماتی است که همواره به ان توجه گردیده و تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی باید به سمتی پیش رود که حضور در این مجموعه مورد رقابت قرار گیرد چرا که دانشگاه آزاد با امکانات در اختیار ظرفیت گام های بلندی را داشته و خواهد داشت.

ایجاد عدالت در واحدهای دانشگاهی، محرومیت زدایی، شفاف سازی مالی، جذب، به کارگیری و بورسیه نخبگان، توجه به مناطق محروم، ساماندهی و استفاده مطلوب و کارآمد از اعضاء نخبه و هیئت علمی و... از جمله تاکیداتی است که محور فعالیتهای دانشگاه‌آزاداسلامی قراردارد و می‌بایست به طور جدی دنبال گردد.

جوان‌گرایی و استفاده از این ظرفیت در حوزه مدیریتی و علمی دانشگاه نیز از اهم برنامه‌ها بوده و خوشبختانه در این زمینه گام‌های مهم و‌ارزشمندی برداشته شده ضمن آن که توجه به سطوح مختلف آموزشی از ابتدایی، متوسطه و عالی برای دانشگاهی که حدود دو میلیون دانشجو، دانش‌آموز و نخبه را در اختیار دارد نیز از برنامه‌های راهبردی دانشگاه‌آزاداسلامی خواهدبود.

حضور دراین مجموعه و خدمت به دانشجویان عزیز که جامعه بزرگی از کشور را به خود اختصاص داده‌اند فرصت مغتنمی است تا در جهت دستیابی به اهداف کیفی، توسعه‌ای و پیشرفت مجموعه گام برداشته و امیدواریم با همراهی همه همکاران در بخش‌های مختلف، شاهد تحقق این مهم باشیم ان‌شاءالله.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

تغییر بی‌تعارف دکتر طهرانچی در سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد

تحول در ساختار از اولویت‌های اصلی دانشگاه آزاد اسلامی است

تغییر و تحول در دانشگاه آزاد اسلامی آموزش عالی کشور را متحول می‌کند

سرپرست اداره کل آزمون‌سازی دانشگاه آزاد منصوب شد

خط مشی ما، رعایت عدالت، صداقت و پاسداری از حق مردم است

تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد متوقف شد

تعظیم و تکریم شهیدان از وظایف قشر دانشگاهی است

‍ دانشگاه هنرهای اسلامی-ایرانی استاد فرشچیان در آخرین روز مهر افتتاح می‌شود

چرا رئیس‌جمهور انتخابات را به دانشجویان گره زد؟

تأیید CFT موجب افزایش تحریم به نام شورای نگهبان است/ فرمان سیاست‌گذاری در اختیار FATF قرار می­‌گیرد

لزومی برای جستجوی علم در غرب نیست

تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد متوقف شد

قدرت ورزشکاران دانشجو از قدرت اتم بیشتر است

نیازی به‌ الگوگیری از نظام غربی نداریم

تأیید CFT موجب افزایش تحریم به نام شورای نگهبان است/ فرمان سیاست‌گذاری در اختیار FATF قرار می­‌گیرد

سند الگو نقطه عطف جمهوری اسلامی است/ معنویت حلقه مفقوده اندیشه‌های جهان

حمایت از پایان‌نامه‌های کاربردی به منظور رفع نیازهای صنعت

‍ دانشگاه هنرهای اسلامی-ایرانی استاد فرشچیان در آخرین روز مهر افتتاح می‌شود

چرا رئیس‌جمهور انتخابات را به دانشجویان گره زد؟

تعلیم و تربیت غیررسمی، دچار نابسامانی شده است

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه