چهارشنبه  30  مرداد  1398
چهارشنبه , 20 آبان 1394 ساعت 21:01

معاونت پژوهش و فناوری واحد گرمسار:

اولین کارگاه سراسری آشنایی با سیستم‌های هیدرولیک و پنوماتیک در واحد گرمسار برگزار می‌شود

دکتر محمدرضا محمدی ملایری گفت: اولین کارگاه آموزشی آشنایی با سیستم های هیدرولیک و پنوماتیک با مدیریت اداره کل توسعه و پشتیبانی شبکه های آزمایشگاهی و تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی و باحضوراعضای هیأت علمی و کارشناسان فنی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی چهارم و پنجم آذرماه سال جاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار آنا، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار گفت: اولین کارگاه آموزشی آشنایی با سیستم های هیدرولیک و پنوماتیک با مدیریت اداره کل توسعه و پشتیبانی شبکه های آزمایشگاهی و تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی و باحضوراعضای هیأت علمی و کارشناسان فنی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی چهارم و پنجم آذرماه سال جاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این کارگاه در راستای توانمند سازی کارکنان آزمایشگاه ها و کارگاه های واحدهای دانشگاهی و اعضای هیأت علمی برگزارمی شود افزود: کارگاه آموزشی آشنایی با سیستم های هیدرولیک و پنوماتیک از برنامه های راهبردی معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی است که با همکاری دفتر توانمند سازی و آموزش های کاربردی دانشگاه برگزار خواهد شد.

محمدی ملایری افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار در قالب مرحله سوم کارگاه های آموزشی تخصصی کارکنان درحوزه آزمایشگاه ها وکارگاه ها، مجری برگزاری اولین دوره آموزشی آشنایی باسیستم های هیدرولیک و پنوماتیک درکشور خواهد بود.

وی با بیان اینکه سیستم های هیدرولیک و پنوماتیک از سیستم های زیربنایی است و جایگاه ویژه ای در صنعت و علوم مهندسی دارا است گفت: امروزه کمتر کارخانه و یا واحد صنعتی را می توان یافت که بدون بکارگیری این سیستم ها قادر به فعالیت و تولید باشد .

معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار با بیان اینکه این واحد دانشگاهی با تکیه بر امکانات و تجهیزات کارگاهی و اعضای هیأت علمی متخصص مفتخر به برگزاری این کارگاه آموزشی مهم می باشد افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار در دهه سوم فعالیت پربرکت خود با توجه به دارا بودن زیر ساخت های آموزشی و پژوهشی استاندارد، جایگاه ویژه ای را در آموزش عالی کشور برای خود قائل می باشد. که در حوزه پژوهش و فناوری می توان به مواردی همچون مرکز تحقیقات نمک ، مرکز تحقیقات خانواده و اعتیاد، اخذ مجوز تأسیس کارخانه نمک تصفیه ، بیمارستان تخصصی و مجتمع آزمایشگاهی دانشکده دامپزشکی ، مزرعه تحقیقاتی پرورش شترمرغ ، مزرعه تحقیقاتی پرورش زنبور عسل و مزرعه تحقیقاتی پرورش محصولات گلخانه ای اشاره نمود.

وی با بیان اینکه آزمایشگاه ها و کارگاه های مجهز در کنار کارشناسان ورزیده و با تجربه در واحد گرمسار امکان ارائه خدمات تخصصی آزمایشگاهی را برای صاحبان صنایع ، مخترعین ، محققین و دانشجویان فراهم می آورده گفت: متقاضیان دریافت این خدمات جهت اطلاع از امکانات و نوع خدمات آزمایشگاهی می توانند با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار نسبت به بازدید از آلبوم خدمات آزمایشگاهی و کارگاهی این واحد اقدام نمایند.

http://ana.ir/i/49144
برگزاری کارگاه آموزشی آکواپونیک با حضور مدرس فائو در دانشگاه آزاد

برگزاری کارگاه آموزشی آکواپونیک با حضور مدرس فائو در دانشگاه آزاد

بزرگ‌ترین گنبد متعلق به کدام مسجد در دانشگاه آزاد اسلامی است؟

فرجام اعتماد مصدق به آمریکا چه بود؟

نامه سرگشاده 550 نفر از استادان بسیجی اصفهان در حمایت از شیخ زکزاکی

سهم اشتغال مهندسان پزشکی در آینده افزایش می‌یابد

بذرهایی که با تحقیق و پژوهش شکوفا می‌شوند/ مأموریت «طرح ملی خودکفایی بذر» چیست؟

53 روز طاقت‌فرسا در زندان الرشید بغداد/ غواصانی که نامشان مفقود بود

مسیر دسترسی دانشجویان به دانشگاه آزاد اسلامی خمینی‌شهر 5 کیلومتر کوتاه‌تر می‌شود

آینده‌ای درخشان برای علاقه‌مندان به کارآفرینی در رشته علوم و مهندسی آب

برگزاری همایش رایگان انتخاب رشته/ چه آینده شغلی در انتظار رشته‌های زیر گروه کشاورزی است؟

مزیت‌های انتخاب دانشگاه آزاد اسلامی برای ادامه تحصیل

مسیر دستیابی به تمدن اسلامی از رهگذر مرحله تئوری به عملی

رشته علوم دامی بیشترین زمینه کارآفرینی و اشتغال را دارد

تعطیلی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی تا 29 مرداد

راه‌اندازی دو کمیته مشورتی کارکنان و اعضای هیئت‌علمی در دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد

حمایت از تجاری‌سازی محصولات فناوری مأموریت اصلی صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی

راه‌اندازی مرکز مشاوره و هدایت تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی شاهین‌شهر

هدایت تحصیلی داوطلبان در دستور کار واحدهای دانشگاهی قرار گیرد

امکان تحصیل دانشجویان در کنار خانواده فراهم شد

همایش رایگان انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان برگزار می‌شود

انتصاب سرپرست موقت دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان