جمعه  03  اسفند  1397
دوشنبه , 19 مرداد 1394 ساعت 15:25

عالمیان:

اتمام ظرفیت رشته روانشناسی در واحد اصفهان/ داوطلبان علاقه‌مند در رشته علوم تربیتی ثبت‌نام کنند

مدیرکل روابط عمومی واحد اصفهان از داوطلبان علاقه‌مند به رشته روانشناسی خواست با توجه به ظرفیت‌های باقیمانده در رشته‌های نزدیک به روانشناسی مانند علوم تربیتی ثبت‌نام کنند.

اصغر عالمیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا، اظهار کرد:‌ با توجه به استقبال بسیار خوب و گسترده داوطلبان از رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) و تکمیل ظرفیت برخی رشته‌ها از جمله رشته‌روانشناسی، دفتر روابط عمومی این دانشگاه از داوطلبان علاقه‌مند به رشته روانشناسی خواست، با توجه به ظرفیت‌های باقیمانده، در رشته‌های نزدیک به روانشناسی مانند علوم تربیتی ثبت‌نام کنند.

مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی واحد اصفهان(خوراسگان) اظهار کرد: این واحد دانشگاهی براساس سیاست‌های اعلامی سازمان مرکزی دانشگاه اقدام به پذیرش بدون آزمون دانشجو در 29 رشته کارشناسی پیوسته و ناپیوسته خود کرده که با توجه به استقبال خوب داوطلبان ظرفیت برخی رشته‌ها تکمیل شده و یا در حال تکمیل شدن است.

عالیمان افزود: در میان رشته‌های بدون آزمون اعلامی، رشته‌‌های، زبان انگلیسی، زبان فرانسه، علوم تربیتی، روانشناسی، حسابداری، تربیت بدنی، علوم ورزشی، مهندسی کامپیوتر، مهندسی تولیدات گلخانه ای، مهندسی شهرسازی و علمی کاربردی معماری و برخی گرایشات مهندسی کشاورزی، با استقبال خوبی مواجه بوده‌اند.

وی با بیان اینکه جایگاه علمی و تحقیقاتی دانشگاه آزاد اصفهان(خوراسگان) در میان واحدهای دانشگاهی کشور و حتی در مقایسه با بسیاری از دانشگاه‌های دولتی در وضعیتی مطلوبی قرار دارد، گفت: با توجه به زمان باقیمانده و ظرفیت‌های خالی در برخی رشته‌های دیگر این دانشگاه، داوطلبان می‌توانند در اسرع وقت با مراجعه به سایت مرکز آزمون دانشگاه به نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

عضو هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) عنوان کرد: دفتر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی این دانشگاه از یک ماه پیش تاکنون با تشکیل ستادی، علاوه بر پاسخگویی حضوری و تلفنی به سؤالات تخصصی داوطلبان، با برگزاری نشست‌های مشترک با کارشناسان مشاوره تحصیلی آموزش و پرورش اصفهان و برگزاری چندین نشست خبری مطبوعاتی با حضور رئیس دانشگاه و معاون آموزشی و مدیرکل مالی و اطلاع‌رسانی‌های مستمر در مطبوعات و خبرگزاری‌های ملی و محلی، زمینه ارتقاء سطح اگاهی داوطلبان را فراهم کرده است.

مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی واحد اصفهان(خوراسگان) درباره تکمیل ظرفیت برخی از رشته‌های این دانشگاه ابراز کرد: این دانشگاه در صدد است با مذاکراتی که با معاون سنجش و پذیرش دانشگاه انجام شده است ظرفیت پذیرش را در برخی از رشته‌ها که تقاضای بالایی داشته اند، افزایش دهد.

بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و چند پیام

ارتباط دو‌سویه و پویا با صنعت سنگ در دانشگاه آزاد اسلامی

ایجاد تمدن نوین اسلامی با دستیابی به پیشرفته‌ترین فناوری‌ها

جریمه 2.7 میلیاردی قاچاقچی خودروی خارجی در اصفهان

پیکر 27 شهید پاسدار حریم امنیت ملی بر دستان مردم «نصف جهان»

تکنوکرات‌ها و اندیشه‌های لیبرالیستی موانع مهم پیش روی انقلاب

تجلی هنر معماری اصفهان در حمام علیقلی‌خان

افتتاح فاز دوم هتل سنتی بخردی اصفهان

اندیشکده علمی راهبردی مدافع در اصفهان راه‌اندازی می‌شود

بسیاری از آمارهای اختلاس در کشور غیرواقعی است

پیکر 27 شهید پاسدار حریم امنیت ملی بر دستان مردم «نصف جهان»

تجلی هنر معماری اصفهان در حمام علیقلی‌خان

دیدار مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی گلپایگان با خانواده شهید فیروزی

آفت دانشگاه‌ها بی‌توجهی دانشجویان به مباحث علمی است

ترویج فرهنگ نماز از وظایف مراکز آموزش عالی است

هدف دشمن جدا کردن مردم از انقلاب و رهبری است

بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و چند پیام

اندیشکده علمی راهبردی مدافع در اصفهان راه‌اندازی می‌شود

تیم بسکتبال با ویلچر اصفهان قهرمان شد

بسیاری از آمارهای اختلاس در کشور غیرواقعی است