سه شنبه  31  اردیبهشت  1398
پنجشنبه , 19 مهر 1397 ساعت 15:36

مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان:

شهید چمران الگوی دانشجویان مسلمان است

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان، شهید مصطفی چمران را الگوی دانشجویان مسلمان دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از دولت‌آباد، حجت‌الاسلام عباسعلی حیدری در مراسم استقبال از دانشجویان جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت‌آباد با اشاره به زندگی شهید مصطفی چمران، گفت: شهید چمران، الگوی مناسبی برای دانشجویان و جویندگان علم است.

وی با بیان گوشه‌ای از تلاش‌های دشمن در ایجاد فضای یأس و ناامیدی در کشور افزود: هر دانشجو در هر مقطعی، ظرفیت‌هایی دارد که کشور می‌تواند با استفاده از این ظرفیت‌ها در حوزه علم پیشرفت کند.

حیدری خاطرنشان کرد: اکنون پس از گذشت چهار دهه از انقلاب اسلامی، وظیفه همه ما است که دین خدا و انقلاب را یاری کنیم و از همه امکانات و زیرساخت‌ها استفاده کنیم. 

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به نظریه فوکویاما نظریه‌پرداز مشهور، ادامه داد: ما هم معتقد به پایان و فرجام تاریخ هستیم؛ اما نه آن فرجامی که آنها می‌گویند که با تسلط لیبرال‌دموکراسی آمریکایی محقق می‌شود؛ به اعتقاد ما پایان تاریخ از آن انسان‌های باتقوا است.

محمد باقری سرپرست واحد دولت‌آباد نیز با دعوت دانشجویان برای ارتباط با مجموعه‌های فرهنگی دانشگاه به بیان راه‌های ارتباطی دانشجویان با اعضای هیأت رئیسه و ارائه نظرات و پیشنهادات سازنده از طریق پست الکترونیکی، پیام کوتاه و ارتباط حضوری پرداخت.

رحمان ساعدی معاون اداری و مالی واحد دولت‌آباد هم به دانشجویان توصیه کرد در کنار تحصیل به فراگیری نرم‌افزارها و موارد تخصصی رشته تحصیلی خود بپردازند.

حجت‌الاسلام احمدرضا شاه‌سنایی مسئول دفتر فرهنگ اسلامی واحد دولت‌آباد نیز با تشکر از حضور  خانواده‌ها در این مراسم، گفت: انتظار از خانواده دانشجویان این است که در طول ترم، حداقل یک‌بار به دانشگاه مراجعه کرده و از شرایط تحصیلی دانشجوی خود مطلع شوند.

زهرا حیدریان معاون علمی واحد دولت‌آباد هم به معرفی مسئولان و کارشناسان حوزه آموزشی و پژوهشی پرداخت.

انتهای پیام/4065/

http://ana.ir/i/317328
تحقق رویکرد جدید فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی توسط افراد متخصص

تحقق رویکرد جدید فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی توسط افراد متخصص

تعداد اخبار امروز گروه : 1 خبر