105610
چهارشنبه  28  آذر  1397
سه شنبه , 17 مهر 1397 ساعت 14:27

با تصویب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛

نشریه مهندسی برق دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر مجلسی رتبه علمی پژوهشی گرفت

نشریه مهندسی برق دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر مجلسی با تصویب کمیسیون بررسی مجلات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری موفق به دریافت رتبه علمی پژوهشی وزارتین شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شهر مجلسی، این نشریه با عنوان Majlesi journal of Electrical Engineering  که از ابتدای سال 2016 میلادی در پایگاه علمی بین‌المللی اسکوپوس نمایه شده بود با تصویب کمیسیون بررسی مجلات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری موفق به دریافت رتبه علمی- پژوهشی وزارتین شد.

 مدیر مسئول نشریه مهندسی برق واحد شهر مجلسی در این‌باره گفت: با توجه به نامه تأییدیه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از شماره بهار سال 96، مجله حایز این رتبه شمرده می‌شود که امیدواریم سایر مجلات منتشره در زمینه برق نیز در آینده نزدیک موفق به اخذ نمایه‌های بین‌المللی و رتبه معتبر داخلی شوند.

محسن عشوریان خاطرنشان کرد: به این ترتیب سه مجله از مجموع 112 مجله علمی پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی و یک مجله از مجموع 15 مجله دارای نمایه بین‌المللی اسکوپوس دانشگاه‌های آزاد اسلامی توسط واحد شهر مجلسی به‌عنوان یکی از واحدهای دانشگاهی کارآمد علمی، فرهنگی ایران کسب شده است. 

وی یادآور شد: این واحد دانشگاهی در زمینه انجام پروژه‌های برون‌دانشگاهی در  6 ماه نخست سال چند قرارداد همکاری با صنایع منطقه منعقد کرده است.

انتهای پیام/4062/

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

کسب مجوز انتشار مجله تخصصی «ادوات مخابراتی مجلسی» به زبان انگلیسی در واحد شهر مجلسی

کسب مجوز انتشار مجله تخصصی «ادوات مخابراتی مجلسی» به زبان انگلیسی در واحد شهر مجلسی

مجله مهندسی برق واحد شهر مجلسی در پایگاه علمی اسکوپوس نمایه شد

مجله مهندسی برق واحد شهر مجلسی در پایگاه علمی اسکوپوس نمایه شد

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه