يكشنبه  05  خرداد  1398
دوشنبه , 16 مهر 1397 ساعت 19:14

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی:

پیاده‌روی اربعین سمبل وحدت جامعه اسلامی است

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی پیاده‌روی اربعین حسینی را سمبل وحدت جامعه اسلامی دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لنجان، محسن کوهکن در جلسه ستاد اربعین شهرستان لنجان که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان برگزار شد با بیان اینکه پیاده‌روی اربعین حسینی (ع) فقط یک راهپیمایی نیست، اظهار کرد: پیاده‌روی اربعین، سمبل وحدت و ولایتمداری بوده و اثرات فرهنگی بزرگی در ملت و جوانان داشته است.

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در بین معصومین (ع) و در معارف اسلامی هیچ چیز به اندازه ولایت تأکید نشده است؛ اگر ولایت نباشد، نماز و دیگر عبادت‌های انسان نیز بیهوده است.

مهدی صفرخانلو فرماندار لنجان هم به اجتماع میلیونی مردم در اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: میلیون‌ها نفر از مردم عشق و علاقه خود را به سید و سالار شهیدان اظهار می‌کنند که این حضور روز به روز در حال گسترش بوده و این نمادی از وحدت بین مسلمانان و تذکری برای دشمنان اسلام است.

وی با بیان اینکه برخی افراد توفیق حضور در پیاده‌روی اربعین را ندارد و دوست دارند در ثواب زیارت اربعین شریک باشند گفت: یکی از راه‌های شریک شدن در ثواب پیاده‌روی اربعین، پذیرایی از این زائرین است.

سیدحمیدرضا صادقیان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی لنجان گفت: آثار و برکات معنوی زائران اربعین حسینی (ع)، جامعه را نیز در برمی‌گیرد.

در پایان این جلسه هر کدام از مسئولان به بیان نظر خود در خصوص هر چه بهتر و باشکوه‌تر برگزار شدن و پذیرایی از زائرین اربعین حسینی پرداختند.

انتهای پیام/4062/4082/پ

http://ana.ir/i/316593
طرح نائب‌الشهید در اربعین حسینی اجرایی می‌شود

طرح نائب‌الشهید در اربعین حسینی اجرایی می‌شود

زائران اربعین به قوانین عراق احترام بگذارند

زائران اربعین به قوانین عراق احترام بگذارند

درخواست جامعه اسلامی دانشجویان برای تسهیل حضور دانشجویان در پیاده‌روی اربعین

درخواست جامعه اسلامی دانشجویان برای تسهیل حضور دانشجویان در پیاده‌روی اربعین

تعداد اخبار امروز گروه : 1 خبر