763071
پنجشنبه  22  آذر  1397
يكشنبه , 24 دی 1396 ساعت 09:18

برگزاری نمایشگاه محرمانه با موضوع حجاب در واحد خمینی‌شهر

نمایشگاه محرمانه با موضوع عفاف و حجاب در 9 بخش و در شکل و قالب جدید ماکت‌سازی و روایت‌گری، نورپردازی و موسیقی غرفه‌ای در واحد خمینی‌شهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، در این نمایشگاه غرفه زرتشتیان موضوع حجاب در ادیان مختلف، دین زرتشت و ایران باستان را مورد بررسی قرار داده و غرفه یهودیان پوشش قوم یهود دیروز از طریق منابع تاریخی و پوشش کامل خانواده‌های امروزی یهود را بررسی کرده است؛ همچنین غرفه مسیحیان یک راهبه مسیحی و نحوه پوشش وی را نشان داده است.

غرفه مسلمانان نیز به حجاب از نگاه اسلام پرداخته است و غرفه شهدا حجاب از نگاه شهدا را تبیین می‌کند و در غرفه جهان مدرن آنچه که در دنیای امروز در حوزه عفت، حجاب، فرهنگ و سنت جوامع بشری از طریق مدرنیسم اتفاق می‌افتد، در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرقته است.

غرفه آب با نمایش زیباترین مفاهیم و جلوه‌های حجاب، غرفه مدرسه و دانشگاه با نمایش آیین‌نامه‌های مدارس و دانشگاه‌های آمریکایی و اروپایی غیر مسلمان درباره حجاب و نمایش فیلم از دیگر بخش‌های این نمایشگاه است.

در این نمایشگاه سعی شده سیر تکاملی حجاب و عفت یک زن واقعی و تأکید اسلام بر پوشش زن به نمایش گذاشته شود که مورد استقبال دانشگاهیان، دانش‌آموزان، کارکنان ادارات در استان و عموم مردم قرار گرفته است.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه