چهارشنبه  29  خرداد  1398
يكشنبه , 09 دی 1397 ساعت 16:37

حجت‌الاسلام ابراهیم‌زاده:

مردم 9 دی بلوغ فکری و شخصیتی نظام را جشن گرفتند

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاداسلامی آذربایجان شرقی گفت: 9 دی روزی که مردم در آن حماسه آفریدند، نمایشی از جشن بلوغ فکری و شخصیتی نظام بود.

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری آنا از دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر، حجت‌الاسلام امیر ابراهیم‌زاده ظهر امروز در مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی با بیان اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی با گذشت 40 سال به‌طور کامل تثبیت شده و در اقتدار کامل به سر می‌برد.

وی از 9 دی به‌عنوان ثمره خون شهیدان یاد کرده و افزود: از این روز می‌توان به‌عنوان مانور یاران حضرت مهدی(عج) یاد کرد و روزی که مردم در آن حماسه آفریدند و به همین سبب در کنار روزهایی مثل عاشورا، غدیر، 22 بهمن ماندگار خواهد شد و نمایشی از جشن بلوغ فکری و شخصیتی نظام بود.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی توطئه‌ دشمنان را دائمی خواند و اظهار کرد: همواره برای مقابله با فتنه‌ها باید آماده باشیم و براساس توصیه‌های حضرت آقا امام خامنه‌ای پایبندی به قانون، پرهیز از قانون‌گریزی، نبود اعتماد به دشمن، یکی کردن حرف و عمل، بصیرت افزایی، تلاش برای حفظ آرامش، پرهیز از هنجارشکنی و شناسایی افرادی که منشأ فساد هستند از مهم‌ترین عوامل آمادگی در مقابل توطئه‌های دشمنان است.

به گزارش آنا، مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی همزمان با سراسر کشور با شرکت دانشگاهیان دانشگاه‌های آزاد اسلامی شبستر، خامنه، صوفیان، تسوج، علمی کاربردی و پیام نور، فرمانده سپاه، نیروی انتظامی، بسیج، شهردار و دیگر ادارات و نهادهای شهرستان شبستر در محل آمفی‌تئاتر علامه جعفری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر برگزار شد.

انتهای پیام/4121/4062

http://ana.ir/i/348385
لزوم جاری‌شدن فرهنگ انس با قرآن در جامعه

لزوم جاری‌شدن فرهنگ انس با قرآن در جامعه

9 دی روز نه گفتن به هرگونه تفرقه‌افکنی

9 دی روز نه گفتن به هرگونه تفرقه‌افکنی

حماسه 9 دی نشانه وحدت و انسجام ملی در برابر فتنه‌ بدخواهان بود

حماسه 9 دی نشانه وحدت و انسجام ملی در برابر فتنه‌ بدخواهان بود

نهم دی  در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شد

نهم دی در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شد

9 دی نور بصیرت الهی در دل‌های امت بود

9 دی نور بصیرت الهی در دل‌های امت بود

تعداد اخبار امروز گروه : 3 خبر