يكشنبه  29  اردیبهشت  1398
پنجشنبه , 21 تیر 1397 ساعت 04:54

با حکم رئیس شورای شهر تبریز؛

دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی شبستر مشاور امور جوانان شورای اسلامی شهر تبریز شد

دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر با حکم رئیس شورای شهر تبریز به عنوان مشاور امور جوانان و فرهنگی شورای اسلامی این شهر انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، در حکمی از سوی شهرام دبیری رئیس شورای اسلامی شهرستان تبریز، محمد همتی دانشجوی دکتری حرفه‌ای دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر به عنوان مشاور امور جوانان و فرهنگی شورای اسلامی شهرستان تبریز منصوب شد.

در این حکم خطاب به محمد همتی آمده است: «نظر به سوابق و تجارب مفید جنابعالی به موجب این حکم شما را به عنوان مشاور امور جوانان و فرهنگی شورای اسلامی شهرستان تبریز منصوب می­کنم.»

شهرام دبیری در این حکم ابراز امیدواری کرده است همتی با استعانت از خداوند متعال و الهام از تعالیم دین مبین اسلام و با بهره‌­گیری از تجارب و توان علمی در حسن انجام وظایف محوله موفق و موید باشد.

به گزارش آنا، محمد همتی از دانشجویان فعال فرهنگی رشته دکتری حرفه­‌ای واحد شبستر، عضو باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامی و مدیر مسئول نشریه دانشجویی دامپزشکی این دانشگاه هست.

نشریه دانشجویی دامپزشکی با مدیر مسئولی وی سال 1395 رتبه نخست جشنواره کشوری نشریات دانشجویی را در گروه علوم پایه کسب کرده بود.

انتهای پیام/

http://ana.ir/i/294220
تعداد اخبار امروز گروه : 2 خبر