چهارشنبه  07  فروردین  1398
جمعه , 14 اردیبهشت 1397 ساعت 11:05

اخبار کوتاه از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

جلسه پرسش و پاسخ با دکتر حبیب الله دهمرده نماینده مردم شریف سیستان در مجلس شورای اسلامی در سالن همایش دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آنا از زابل در این جلسه که به همت بسیج دانشجویی واحد زابل در راستای منویات مقام معظم رهبری در تشکیل کرسی های آزاداندیشی برگزار شد، نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی به سوالات دانشجویان پاسخ داد.

این جلسه پرسش و پاسخ که با استقبال حداکثری دانشجویان انجام شد، دانشجویان در محیطی آرام و صمیمی سوالاتی را از نماینده خود در مجلس شورای اسلامی مطرح کردند.

ایستگاه صلواتی

به مناسبت سالروز ولادت فرخنده میلاد منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان (عج ) واحد فرهنگی با همکاری بسیج دانشجویی، حراست و روابط عمومی اقدام به برپایی ایستگاه صلواتی و پذیرایی در محیط دانشگاه آزاداسلامی زاهدشهر کرده و از دوستاران ومنتظران آن حضرت پذیرایی کرد.

دکتر زیاد بادهیان رئیس واحد زاهدشهر هدف از برپایی این مراسم را ایجاد شور و نشاط معنوی برشمرد و اظهار کرد: این واحد دانشگاهی در مناسبتهای مختلف (ملی ،مذهبی ،فرهنگی و....) برنامه های متنوعی را برای تبیین ارزش های اسلامی واشاعه فرهنگ دینی دربین اساتید –کارکنان و دانشجویان اجرا می کند.

جشن میلاد

به گزارش خبرنگار آنا، همزمان با میلاد با سعادت امام عصر (عجج) و با حضور دکتر موسوی نسب رئیس واحد بهبهان، دانشجویان و کارکنان جشن میلاد امام زمان (عجج) به همت بسیج دانشجویی، تشکل های سیاسی و هلال احمر با شکوهی خاص و برنامه های متنوع در سالن آمفی تئاتر امام رضا (ع) این دانشگاه برگزار شد.

رئیس واحد بهبهان در این مراسم با تبریک این روز مبارک و روز معلم، مهم ترین وظیفه منتظران واقعی امام عصر را زمینه سازی ظهور ایشان و آماده سازی جامعه برای تعجیل در فرج امام زمان (عجج)عنوان کرد و گفت: تقارن میلاد بزرگترین منجی عالم بشریت و روز معلم یادآور وظیفه سنگین معلمان و اساتید در انسان سازی و تحویل افراد نخبه از نظر تقوا و علم است.

در این مراسم به 10 نفر از برندگان مسابقات حضوری و پیامکی جوایزی به رسم یادبود تقدیم شد.

جشن نیمه شعبان و هفته معلم

جشن بزرگ نیمه شعبان با استقبال مسئولان و اهالی شهرستان بیله سوار مغان با اجرای برنامه‌های متنوع در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آنا؛ دکتر حسین منفرد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیله سوار مغان با تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت شهادت استاد مرتضی مطهری از وی به عنوان الگوی استادان و اصحاب قلم یاد کرد که با توأم کردن تزکیه و تعلیم به الگوی مناسبی برای معلمان کشور تبدیل شد.

بهشتی مسئول تبلیغات اسلامی بیله سوار هم به عنوان سخنران اصلی این جشن از مکتب انتظار به عنوان سند وجودی شعیه یاد کرد و برای دانشگاهیان و اهل علم برای بهره مندی از آثار استاد مطهری در همه زمینه‌ها و بخصوص بحث انتظار لازم دانست.

در پایان این جشن از استادان نمونه با اهدای لوح سپاس و آثاری از کتاب های استاد مطهری تجلیل شد.

تجلیل از استادان و معلمان سما اهواز

مهرداد افشون دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان خوزستان به مناسبت شهادت شهید مطهری و روز معلم با حضور در کلاس های درس آموزشکده سما اهواز و اهدای شاخه گل به استادان از مقام شامخ آنان قدردانی کرد.

وی با اجازه گرفتن از استادان چند دقیقه ای به بیان خصوصیات شهید مطهری و لزوم پاسداشت مقام و منزلت معلم و استاد در همه جهان بخصوص دین اسلام با توجه به ارزش و جایگاه مقام معلم در بین ائمه اطهار که خود معلمان واقعی بودند پرداخت و به اهمیت جایگاه معلم تاکید کرد.

دانشگاه آزاد اسلامی تبریز قطب ورزش دانشگاهی آذربایجان‌شرقی

درمانگاه و هنرستان ورزش دانشگاه آزاد میانه راه‌اندازی می‌شود

4 طرح دانش‌بنیان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملکان اجرا می‌شود

باید قدر و منزلت خانواده شهدا را حفظ کنیم

باید قدر و منزلت خانواده شهدا را حفظ کنیم

4 طرح دانش‌بنیان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملکان اجرا می‌شود

درمانگاه و هنرستان ورزش دانشگاه آزاد میانه راه‌اندازی می‌شود

دانشگاه آزاد اسلامی تبریز قطب ورزش دانشگاهی آذربایجان‌شرقی