694391
دوشنبه  26  آذر  1397
يكشنبه , 24 دی 1396 ساعت 14:13

با مشارکت بنیاد بین المللی ICDL ایران؛

دوره ICDL در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد برگزار می‌شود

دوره ICDL در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد با مشارکت بنیاد بین المللی ICDL ایران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا با توجه به فضای آموزشی- پژوهشی و علمی و فراهم بودن بستر مناسب برای کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی دانشگاه، مرکز آموزش و آزمون سهند نو گام نخست را برای مشارکت و همکاری برداشته و دانشگاه با تمام امکانات از این همکاری استقبال کرد.

بر اساس این همکاری دوره مهارت‌های هفتگانه ICDL (ICDL PROFILE)، با ارائه گواهینامه بین المللی بنیاد جهانی ECDL/ICDL از طرف بنیاد بین المللی ICDL ایران توسط مرکز آموزش و آزمون سهند نو به شرکت کنندگان در دوره و قبول شدگان در آزمون برگزار می شود.

محل ثبت نام و محل برگزاری دوره و آزمون در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد است.

ثبت نام متقاضیان از روز شنبه مورخه 96/10/23 شروع شده و به مدت یک هفته ادامه دارد، کلاس ها از هفته اول بهمن دایر می شود. شرایط ویژه برای متقاضیان، تخفیف 100000 تومانی و شهریه بصورت اقساطی پرداخت می شود.

مزایای این گواهینامه به این شرح است: اعتبار گواهینامه در بیش از 150 کشور، مطابق با استانداردهای ICDL/ECDL جهانی، پذیرفته شده از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به عنوان گواهینامه ضمن خدمت کارکنان دولت، مورد درخواست اکثر ارگان‌ها و دستگاه‌ها برای استخدام، مهارت مورد نیاز برای ادامه اشتغال اکثر شغل‌ها و کسب مهارت مورد نیاز در تألیف پایان نامه و مقالات علمی.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه