224752
دوشنبه  19  آذر  1397
شنبه , 20 آبان 1396 ساعت 10:04

اعزام دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی بوکان به مشهد مقدس

دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی بوکان با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان به اردوی زیارتی مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بوکان در مراسم بدرقه دانشجویان در مزار شهدا با قدردانی از اقدامات ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی گفت: «این اردو با هدف توسعه اخلاق و معنویت و تعمیق و نوسازی معنوی بر مبنای آموزه‌های قرآن کریم و ارتقای روحیه نشاط و شادابی در بین دانشجویان برگزار شده است.«

حمید احمدی خاطرنشان کرد: «برای افزایش کیفیت خدمات آموزشی ارائه شده در این اردو برنامه‌های متنوعی با حضور استادان اخلاق برجسته کشوری در مشهد مقدس برای دانشجویان در نظر گرفته شده است.»

حضور در زیارتگاه‌ها، بازدید از موزه حرم رضوی، تفرجگاه‌ها، بازار و برگزاری مسابقه کتبی از برنامه‌های جانبی این سفر زیارتی خواهد بود.

اردوی مشهد مقدس با حضور 19 نفر از دانشجویان شاهد و ایثارگر واحد بوکان و به مدت چهار روز برگزار خواهد شد و دانشجویان روز سه‌شنبه 23 آبان باز خواهند گشت.

مراسم بدرقه دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان در مزار شهدای این شهرستان برگزار شد و حاضران با نثار فاتحه، یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی شهرستان را گرامی داشتند.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه