دوشنبه  06  خرداد  1398
سه شنبه , 03 شهریور 1394 ساعت 12:20

پدر و سه پسر در تیم دو 400 متر بلژیک!

طی یک اتفاق جالب در رقابت های جهانی دوومیدانی ، یک پدر بلژیکی به اتفاق سه پسرش اعضای تیم دوی 400 متر بلژیک را تشکیل می دهند!

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، در پانزدهمین دوره مسابقات جهانی دوومیدانی در پکن برخی از دوندگان با اعضای خانواده خود حضور دارند که این یکی از نکات قابل توجه است. برای مثال می توان به برادران بلژیکی بورلی یعنی جاناتان، کوین و دیلان اشاره کرد که در دوی 400 متر با هم شرکت کرده‌اند و البته پدرشان ژاک را نیز به عنوان مربی در کنار خود می بینند.

اعضای خانواده بورلی می توانستند حتی خواهرشان اولیویا را نیز در کنار خود داشته باشند، اما دارنده مدال نقره و برنز المپیک نتوانست در مسابقات انتخابی موفق عمل کند و از سفر به چین باز ماند. جاناتان بورلی در این باره گفت: «اینکه همه ما با هم سفر می کنیم، جالب است. ما در کنار هم در بالاترین سطح رقابت می کنیم و امیدوارم این مسئله همچنان ادامه داشته باشد. حضور ما در کنار یکدیگر شاید کمی فشار ایجاد کند اما تمرین کردن در کنار هم واقعاً سرگرم کننده است.»

کوین بورلی نیز عنوان کرد: «من رقابت جاناتان را ندیدم اما متوجه شدم که او به نیمه نهایی رسیده است. خوبی‌اش این است که حداقل یکی از ما صعود کرده است.»

جاناتان و کوین در المپیک 2012 نیز حضور داشتند؛ جایی که جاناتان با 2 صدم ثانیه اختلاف نسبت به برادرش در جایگاه ششم قرار گرفت. هدف کوین و جاناتان کمک به پیشرفت و ارتقا برادر کوچک خود دیلان است، دونده ای که مدال نقره مسابقات داخل سالن اروپا را در کارنامه دارد.

http://ana.ir/i/35179
توجهی به رکوردهایم نمی‌شود/ به‌هم خوردن برنامه‌ها در اثر مصدومیت

توجهی به رکوردهایم نمی‌شود/ به‌هم خوردن برنامه‌ها در اثر مصدومیت

تعداد اخبار امروز گروه : 0 خبر