303811
شنبه  24  آذر  1397
چهارشنبه , 13 دی 1396 ساعت 12:49

لیگ واترپلو؛

بازی حساس دانشگاه آزاد در امیدیه

هفته ششم دور برگشت لیگ برتر واترپلو فردا با برگزاری سه دیدار پیگیری می‌شود که در حساس‌ترین بازی این هفته تیم دانشگاه آزاد در امیدیه به آب می‌زند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا ،هفته ششم دور برگشت لیگ برتر واترپلو از فردا (پنج‌شنبه) آغاز می‌شود. طبق برنامه تیم نیروی زمینی ارتش این هفته استراحت خواهد کرد.

در نخستین بازی هفته فردا تیم‌ سایپا میزبان اصفهان است. تیم سایپا که در دیدار رفت حریف اصفهانی خود را از پیش رو برداشته، این بار در تهران پذیرای تیم اصفهان است. سایپا برای ماندن در کورس بالای جدول و با توجه به دیدارهای معوقه خود نیاز به پیروزی در این بازی دارد. این دیدار ساعت 10 صبح در استخر بین المللی مجموعه ورزشی شهید شیرودی با قضاوت همراهی و مولایی و نظارت سیروس طاهریان برگزار می‌شود.

در دومین دیدار این هفته گچسارانی‌ها پذیرای تیم نوفلاح هستند. نفت و گاز گچساران در حالی در خانه به مصاف نوفلاح می‌رود که در دیدار رفت این دو تیم موفق به شکست حریف خود در تهران شده است. این بازی روز جمعه ساعت 15:00 در گچساران برگزار می‌شود. نظارت این دیدار بر عهده اصغر کرمی به همراه داوران امیر ریاحی و حسین فخرزارع است.

اما در آخرین و حساس ترین دیدار هفته دو تیم اول و دوم جدول به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار که به میزبانی امیدیه برگزار می‌شود برای هر دو تیم از اهمیت بالایی برخوردار است. تیم دانشگاه آزاد برای حفظ جایگاه خود باید امیدیه را از پیش رو بردارد و با خیال آسوده در هفته آخر مسابقات به میدان برود. در سوی دیگر نیز امیدیه که در تهران تنها با یک گل اختلاف شکست خورد این بار با توجه به داشتن امتیاز میزبانی به آب خواهد زد تا حریف قدرتمند خود را شکست دهد. دیدار رفت این دو تیم با نتیجه ۷ بر ۶ به سود دانشگاه آزاد به پایان رسیده است. این دیدار حساس از ساعت 15:00 روز جمعه در امیدیه با قضاوت داروان مسعود رضوانی و شهروز شریفیان با نظارت هادی بیک و مالک قاطع برگزار خواهد شد.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه