303854
شنبه  24  آذر  1397
جمعه , 01 دی 1396 ساعت 17:14

هفته دهم لیگ‌برتر واترپلو؛ پیروزی دانشگاه‌ آزاد و امیدیه

در پایان هفته دهم لیگ‌برتر واترپلو، دو تیم دانشگاه آزاد و نفت امیدیه توانستند مقابل حریفان خود به پیروزی برسند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا،‌هفته دهم رقابت های لیگ‌برتر واترپلوی ایران امروز جمعه یک دی ۱۳۹۶ پیگیری شد. در پایان رقابت‌های این هفته، دو تیم دانشگاه آزاد اسلامی و نفت امیدیه توانستند در مصاف با حریفان خود به پیروزی برسند. همچنین یک دیدار این هفته که بین دو تیم نفت و گاز گچساران و نیروی زمینی ارتش باید برگزار می‌شد، با اعلام سازمان لیگ واترپلو به دلیل برگزاری اردوی آماده سازی تیم ملی به تعویق افتاد.

تیم سایپا نیز در این هفته با قرعه استراحت رو به رو شده بود و بازی نداشت. شاگردان مهدی پنام‌تاش تا به اینجای فصل، با ۱۴ امتیاز در جایگاه دوم جدول ردبندی رقابت‌ها قرار دارند و خود را برای بازی هفته بعد آماده می‌کنند.

در نخستین بازی این هفته دو تیم "دانشگاه آزاد اسلامی" و تیم جوان "استخر شهید نوفلاح" به مصاف هم رفتند که در پایان، شاگردان شهدی‌پور توانستند مقابل حریف جوان و نسبتا ضعیف خود به پیروزی برسند. این بازی با حساب ۲۶ بر ۶ به سود قهرمان فصل گذشته این رقابت‌ها تمام شد تا دانشگاهی‌ها همچنان در صدر جدول لیگ‌برتر به پیشتازی خود ادامه دهند.

اما در دومین و آخرین بازی هفته دهم لیگ‌برتر واترپلو، دو تیم "نفت امیدیه" و "نماینده اصفهان" امروز جمعه به مصاف هم رفتند که این بازی به سود تیم با تجربه امیدیه به پایان رسید. در پایان این دیدار تیم امیدیه موفق شد با نتیجه ۱۷ بر ۵ حریف اصفهانی خود را از پیش رو بردارد.

نتایج دیدارهای هفته چهارم دور برگشت لیگ برتر واترپلو نیز به قرار زیر است:
استخر شهید نوفلاح ۶ – ۲۶ دانشگاه آزاد اسلامی
نفت امیدیه ۱۷ – ۵ نماینده اصفهان
نفت و گاز گچساران – نیروی زمینی ارتش(به تعویق افتاد)
سایپا(با قرعه استراحت رو به رو شد)

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه