502258
دوشنبه  30  مهر  1397

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

چهارشنبه , 18 مهر 1397 ساعت 16:52

بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا؛

صعود ایران به پله سوم رقابت‌های پاراآسیایی‌+ لیست مدال‌آوران

کاروان ورزشی ایران در چهارمین روز رقابت‌های پاراآسیایی اندونزی با کسب 80 مدال در مجموع در جایگاه سوم قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، کاروان ورزشی ایران در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا با حضور 209 ورزشکار در 13 رشته ورزشی به میزبانی اندونزی شرکت کرد. در حالی که چهارمین روز این مسابقه‌ها رو به پایان است، کاروان ورزشی ایران موفق به کسب 30 مدال طلا، 23 نقره و 27 مدال برنز شده است و در حال حاضر با 80 مدال در رده سوم جدول رده‌بندی قرار دارد. 

بیشترین مدال ایران توسط ملی‌پوشان دو و میدانی به دست آمد. آنها در مجموع 46 مدال (13 مدال طلا، 15 نقره و 18 برنز) به دست آوردند.

تیم‌های چین و کره‌جنوبی هر کدام به ترتیب در جایگاه اول و دوم قرار گرفته‌اند. در روز چهارم این رقابت‌ها ملی‌پوشان ایران به مدال‌های رنگارنگی دست پیدا کردند. شاهین ایزدیار ستاره پاراآسیایی ایران در رشته شنا امروز به پنجمین مدال طلای خود رسید.

لیست ورزشکارانی که موفق به کسب مدال شدند به شرح زیر است: 

طلا

۱- شاهین ایزدیار (شنا/ ۱۰۰ متر پروانه)

۲- عرفان سیفی‌پور (دو و میدانی/ پرتاب نیزه)

۳- ساره جوانمردی (تیراندازی/ ۵۰متر خفیف)

۴- رقیه شجاعی (تیراندازی/ تفنگ بادی)

۵ - علیرضا قلعه‌ناصری (دو و میدانی/ پرتاب دیسک)

۶- شاهین ایزدیار (شنا/۵۰ متر کرال آزاد)

۷- امیر جعفری (وزنه‌برداری/ دسته ۵۹ کیلو گرم )

۸- عذرا مهدوی‌کیا (دو و میدانی/۱۵۰۰ متر)

۹- وحید علی نجمی (دو و میدانی/ ۲۰۰ متر)

۱۰- مهدی اولاد (دو و میدانی/ پرتاب دیسک)

۱۱- محمدرضا احمدی (دو و میدانی/ پرتاب دیسک)

۱۲- ساره جوانمردی (تیراندازی/ تپانچه بادی ۱۰ متر)

۱۳- شاهین ایزدیار (شنا/ ۲۰۰متر)

۱۴- فرزاد سپهوند (دو و میدانی/ پرتاب دیسک)

۱۵- روح الله رستمی (وزنه‌برداری/ در دسته ۷۲ کیلوگرم)

۱۶- بتول جهانگیری (دو و میدانی/ پرتاب وزنه)

۱۷- حسین خرسند امیری (دو و میدانی/ پرتاب دیسک)

۱۸- مهدی اولاد (دو و میدانی/ پرتاب دیسک)

۱۹- علیرضا مختاری (دو و میدانی/پرتاب وزنه)

۲۰- عاطفه نقوی (طلای انفرادی شطرنج نابینایان و‌‌ کم‌بینایان)

۲۱- امید کریمی (طلای انفرادی شطرنج نابینایان و کم‌بینایان)

۲۲- عاطفه نقوی، فاطمه برقول و فاطمه زنده بودی (طلای تیمی شطرنج)

۲۳- وحید نوری (جودو/ در  وزن منهای 90 کیلوگرم)

۲۴- محمدرضا زندی (تیروکمان/ کلاسW۱ )

۲۵- احسان موسی‌نژاد (جودو/ در وزن منهای 100 کیلوگرم )

۲۶- هاشمیه متقیان (دو و میدانی/ پرتاب دیسک)

۲۷- شاهین ایزدیار (شنا)

۲۸- عارف بهاروند (دو و میدانی/ پرتاب وزنه)

۲۹- شاهین ایزدیار (شنا)

۳۰- مهناز امینی ( دو و میدانی/ پرتاب نیزه)

نقره

۱- بهزاد عزیزی (دو و میدانی/ پرتاب نیزه)

۲ - جلیل باقری (دو و میدانی/ پرتاب دیسک)

۳- یوسف یوسفی (وزنه‌برداری/ دسته ۵۹ کیلو گرم)

۴- علی اصغر جوانمردی (دو و میدانی/پرتاب وزنه)

۵- جاوید احسانی شکیب (دو و میدانی/پرتاب دیسک)

۶- زهرا صالحی (دو و میدانی/ پرتاب نیزه)

۷_ نورمحمد آخی (دو و میدانی/ پرتاب دیسک)

۸_ هاجر صفرزاده (دو و میدانی/ دوی ۲۰۰متر)

۹- علی الفت‌نیا (دو و میدانی/ دوی ۲۰۰ متر)

۱۰- سامان پاکباز (دو و میدانی/ پرتاب وزنه)

۱۱- سمیرا ارم (تیراندازی/ تپانچه بادی ۱۰متر)

۱۲- داود علی قاسمی (دو و میدانی/ دوی صدمتر)

۱۳- هاشمیه متقیان (دو و میدانی/ پرتاب نیزه)

۱۴- اسدالله عظیمی (دو و میدانی/ پرتاب دیسک)

۱۵- صالح فرج‌زاده (دو و میدانی/ پرتاب وزنه)

۱۶-زهرا نعمتی (تیروکمان/ ریکرو انفرادی)

۱۷- اسدالله عظیمی (دو و میدانی/پرتاب وزنه)

۱۸- فریبا زنده بودی (شطرنج انفرادی نابینایان و کم‌بینایان)

۱۹- امید کریمی، مجید باقری و علیرضا قورچی بیگی (شطرنج تیمی نابینایان و کم‌بینایان)

۲۰- ملیحه صفایی، لیلا زارع‌زاده و زهرا محمدی (شطرنج تیمی نابینایان و کم‌بینایان)

۲۱- نادر مرادی (وزنه‌برداری/ ‌دسته 80 کیلوگرم )

۲۲- محمدرضا خیرالله‌زاده (جودو/  وزن 100+کیلوگرم ایران )

۲۳- هاشم رستگاری (دو و میدانی/دوی 400متر)

برنز

۱- حسن جانفشان (تنیس روی میز)

۲- سید عرفان حسینی (دو و میدانی/پرتاب نیزه)

۳- زهرا برناکی (دو و میدانی/ پرش طول)

۴- علی امیدی (دو و میدانی/ پرتاب نیزه)

۵- حامد امیری (دو و میدانی/ پرتاب دیسک)

۶- میثم بنی‌طباء (جودوی نابینایان و کم‌بینایان/ در وزن 60- کیلوگرم )

۷- رضا غلامی (جودوی نابینایان و کم‌بینایان/  در وزن 60- کیلوگرم )

۸- امید ظریف صنایعی (دو و میدانی/ 200 متر)

۹- عذرا مهدوی کیا (دو و میدانی/ پرتاب نیزه)

۱۰- سولماز بازرگان (دو و میدانی/ پرتاب دیسک)

۱۱- احمد اوجاقلو (دو و میدانی/ دوی 200 متر)

۱۲- داودعلی قاسمی (دو و میدانی/ دوی 200 متر)

۱۳- مهدی علیزاده (دو و میدانی/ پرتاب وزنه)

۱۴- مسعود حیدری (دو و میدانی/ پرتاب وزنه)

۱۵_ حمزه محمدی (وزنه‌برداری/  در دسته 65 کیلوگرم مردان )

۱۶- امید جعفری (جودوی نابینایان و کم‌بینایان/ وزن 81- کیلوگرم)

۱۷- امید ظریف (دو و میدانی/ دوی 100 متر)

۱۸- علیرضا مختاری (دو و میدانی/ پرتاب دیسک)

۱۹- آرین لطفی (دو و میدانی/پرتاب دیسک)

۲۰- فاطمه برقول (شطرنج انفرادی نابینایان و کم‌بینایان)

۲۱- لیلا زارع‌زاده (شطرنج انفرادی نابینایان و کم‌بینایان)

۲۲- مدال برنز تیمی برای شطرنج مردان

۲۳- مجید کاکوش (تیروکمان/ رقابتهای w۱)

۲۴- داودعلی قاسمی (دو و میدانی/ دوی ۴۰۰متر)

۲۵- فرهاد کهریزی (دو و میدانی/دوی ۴۰۰متر)

۲۶- احمد اوجاقلو (دو و میدانی/ دوی ۱۰۰ متر)

۲۷- هاجر صفرزاده (دو و میدانی/ ۱۰۰ متر)

انتهای پیام/4057/پ

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

2 مدال با ارزش ایران در پرتاب دیسک

2 مدال با ارزش ایران در پرتاب دیسک

3 مدال طلا در انتظار جودوی نابینایان

3 مدال طلا در انتظار جودوی نابینایان

کسب دو نشان طلا در جودو/ ایزدیار چهارمین طلا را به گردن آویخت

کسب دو نشان طلا در جودو/ ایزدیار چهارمین طلا را به گردن آویخت

مرادی در وزنه‌برداری نقره‌ای شد

مرادی در وزنه‌برداری نقره‌ای شد

مدال‌های ارزشمند زندی و کاکوش در تیراندازی با کمان

مدال‌های ارزشمند زندی و کاکوش در تیراندازی با کمان

متقیان طلایی شد

متقیان طلایی شد

بهاروند در پرتاب دیسک طلایی شد

بهاروند در پرتاب دیسک طلایی شد

صفرزاده در دو و میدانی به مدال برنز رسید

صفرزاده در دو و میدانی به مدال برنز رسید

نظرات

اگر سختی نمی‌کشیدم موفق نمی‌شدم/ به خاطر قدّم به من توجه می‌کنند

۷ ملی‌پوش عازم رقابت‌های قهرمانی آسیا می‌شوند

آرزویم رسیدن به سکوهای پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو است

اگر سختی نمی‌کشیدم موفق نمی‌شدم/ به خاطر قدّم به من توجه می‌کنند

آرزویم رسیدن به سکوهای پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو است

۷ ملی‌پوش عازم رقابت‌های قهرمانی آسیا می‌شوند

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه