906233
دوشنبه  28  آبان  1397
پنجشنبه , 21 تیر 1397 ساعت 05:30

بانوی تیم ملی تکواندو در گفت‌وگو با آنا:

تلاش می‌کنم تا در جاکارتا مدال بگیرم/تورنمنت کره بهترین فرصت برای محک

ملی‌پوش تیم ملی تکواندو بانوان گفت: فکر می‌کنم حتی اگر همه کائنات هم نخواهند که من مدال بگیرم با تلاش‌هایی که می‌کنم حق من بهترین نتیجه و کسب مدال خوش‌رنگ بازی‌های آسیایی است.

ناهید کیانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، درباره آخرین شرایط تمرینی خود قبل از بازی‌های آسیایی جاکارتا گفت: خداراشکر شرایط تمرینی خوبی دارم و ما همه تلاش‌مان را می‌کنیم در جاکارتا بهترین مدال را بگیریم و واقعا برای رسیدن به این هدف همه با هم، همدل و هم‌قسم شدیم.

وی در مورد حضور در تورنمنت کره‌جنوبی‌ گفت‌:‌‌ ما برای رسیدن به آمادگی در این مسابقات شرکت می‌کنیم و روز جمعه عازم کره می‌شویم. تمامی تکواندوکاران کره حتی آنهایی که در دسته سه یا چهار هستند همگی سطح بالایی دارند و در برخی اوزان کره‌ای‌ها حتی چندین تکواندوکار دارند.‌ با توجه به اینکه این مسابقات امتیاز بالایی در رده‌بندی جهانی دارد و تمامی تکواندوکاران باتجربه در آن شرکت می‌کنند قبل از اعزام به بازی‌های آسیایی جاکارتا فرصت خوبی برای ما خواهد بود تا نقاط ضعف و قوت خودمان را بشناسیم.

کیانی‌ افزود: این رقابت‌ها G2 است و برای نفرات اول تا سوم به ترتیب ۲۰، ۱۲ و ۷.۲۰ امتیاز به منظوز افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می‌گیرد. بنابراین اگر ما بتوانیم امتیاز کامل را در این مسابقات کسب کنیم رنکینگ‌مان جابه‌جا می‌شود و می‌توانیم قرعه خوبی در جاکارتا داشته باشیم. من خیلی امیدوارم در بازی‌های آسیایی جاکارتا نتیجه قابل قبولی کسب کنم و فکر می‌کنم حتی اگر همه کائنات نخواهند که من مدال بگیرم با تلاش‌هایی که می‌کنم حق من بهترین نتیجه و کسب مدال خوش‌رنگ بازی‌های آسیایی است.

وی در مورد مدال‌آوری خودش و هم تیمی‌هایش در جاکارتا عنوان کرد: ما به کسب مدال خیلی امیدواریم. وقتی هم من و هم دیگر تکواندوکاران این توانایی و پتانسیل را در درون خودمان می‌بینیم که به مدال برسیم به طور حتم این اتفاق هم خواهد افتاد. ما الان هر روز تمرین داریم و تمام فکر و ذهن‌مان مسابقات بازی‌های آسیایی است و از تمامی حاشیه‌ها و انرژی‌های منفی دور شدیم تا بتوانیم خوب کار کنیم.

کیانی در پاسخ به اینکه بعد از علیزاده همه او را نفر دوم تیم ملی می‌دانند،‌ عنوان کرد: من خیلی خوشحالم که همراه کیمیا در تیم ملی تکواندو هستم و توانستیم افتخارات خوبی برای این تیم به دست آوریم. از اینکه من نفر دوم تیم ملی هستم ناراحت نمی‌شوم و تمام تلاشم این است که در وزن خودم اولین باشم.

تکواندوکار تیم ملی بانوان در پایان گفت: تکواندوی زنان در این چند ساله رشد خیلی خوبی داشته و ما نسبت به امکاناتی که داریم پیشرفت خوبی کردیم. البته که هنوز هم باید تلاش کنیم اما به نسبت در این سال‌های اخیر نتیجه‌گیری ما بد نبوده و به طور حتم اگر مسئولان ما را حمایت کنند بهتر از این خواهیم شد. من خودم برای اولین بار است که حضور در بازی‌های آسیایی را تجربه می‌کنم و امیدوارم بهترین اتفاقات هم برای من و هم تیم ملی بانوان رقم بخورد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

قهرمانی مازندرانی‌ها در جام سفیر کره‌‌جنوبی/ تهران نایب‌قهرمان شد

قهرمانی مازندرانی‌ها در جام سفیر کره‌‌جنوبی/ تهران نایب‌قهرمان شد

نظرات

پيشكسوت كاراته در گذشت

جهان یک مدال طلا به من بدهکار بود

نفرات برتر مسابقات پاراتکواندوی قهرمانی کشور معرفی شدند

هوگوپوشان جام جهانی معرفی شدند

3 دوره قهرمانی کومیته در تاریخ ماندگار شد

پومسه تیمی مردان بر سکوی سوم جهان ایستاد

شهرداری ورامین قهرمان نیم‌فصل شد/ دانشگاه آزاد بر سکوی سوم ایستاد

دنیا به کاراته ایران احترام می‌گذارد

تیم پومسه نونهالان دختر برنز جهان را کسب کرد

سلمانی قهرمان پومسه جهان شد

ویزای تیم هنوز صادر نشده است/ بدقولی سفارت امارات

اعزام تیم تکواندوی ایران به امارات

پومسه تیمی مردان بر سکوی سوم جهان ایستاد

تیم ملی تکواندو فردا راهی امارات می‌شود 

سلمانی قهرمان پومسه جهان شد

پایان کار تیم‌ملی پومسه با 11 مدال رنگارنگ

هوگوپوشان جام جهانی معرفی شدند

پيشكسوت كاراته در گذشت

تیم پومسه نونهالان دختر برنز جهان را کسب کرد

8 مدال حاصل تلاش پومسه‌روهای ایران تا پایان روز سوم

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه

تصاویر صفحه اول روزنامه‌های دوشنبه 28 آبان

تصاویر صفحه اول روزنامه‌های دوشنبه 28 آبان