يكشنبه  29  اردیبهشت  1398
پنجشنبه , 21 تیر 1397 ساعت 05:30

بانوی تیم ملی تکواندو در گفت‌وگو با آنا:

تلاش می‌کنم تا در جاکارتا مدال بگیرم/تورنمنت کره بهترین فرصت برای محک

ملی‌پوش تیم ملی تکواندو بانوان گفت: فکر می‌کنم حتی اگر همه کائنات هم نخواهند که من مدال بگیرم با تلاش‌هایی که می‌کنم حق من بهترین نتیجه و کسب مدال خوش‌رنگ بازی‌های آسیایی است.

ناهید کیانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، درباره آخرین شرایط تمرینی خود قبل از بازی‌های آسیایی جاکارتا گفت: خداراشکر شرایط تمرینی خوبی دارم و ما همه تلاش‌مان را می‌کنیم در جاکارتا بهترین مدال را بگیریم و واقعا برای رسیدن به این هدف همه با هم، همدل و هم‌قسم شدیم.

وی در مورد حضور در تورنمنت کره‌جنوبی‌ گفت‌:‌‌ ما برای رسیدن به آمادگی در این مسابقات شرکت می‌کنیم و روز جمعه عازم کره می‌شویم. تمامی تکواندوکاران کره حتی آنهایی که در دسته سه یا چهار هستند همگی سطح بالایی دارند و در برخی اوزان کره‌ای‌ها حتی چندین تکواندوکار دارند.‌ با توجه به اینکه این مسابقات امتیاز بالایی در رده‌بندی جهانی دارد و تمامی تکواندوکاران باتجربه در آن شرکت می‌کنند قبل از اعزام به بازی‌های آسیایی جاکارتا فرصت خوبی برای ما خواهد بود تا نقاط ضعف و قوت خودمان را بشناسیم.

کیانی‌ افزود: این رقابت‌ها G2 است و برای نفرات اول تا سوم به ترتیب ۲۰، ۱۲ و ۷.۲۰ امتیاز به منظوز افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می‌گیرد. بنابراین اگر ما بتوانیم امتیاز کامل را در این مسابقات کسب کنیم رنکینگ‌مان جابه‌جا می‌شود و می‌توانیم قرعه خوبی در جاکارتا داشته باشیم. من خیلی امیدوارم در بازی‌های آسیایی جاکارتا نتیجه قابل قبولی کسب کنم و فکر می‌کنم حتی اگر همه کائنات نخواهند که من مدال بگیرم با تلاش‌هایی که می‌کنم حق من بهترین نتیجه و کسب مدال خوش‌رنگ بازی‌های آسیایی است.

وی در مورد مدال‌آوری خودش و هم تیمی‌هایش در جاکارتا عنوان کرد: ما به کسب مدال خیلی امیدواریم. وقتی هم من و هم دیگر تکواندوکاران این توانایی و پتانسیل را در درون خودمان می‌بینیم که به مدال برسیم به طور حتم این اتفاق هم خواهد افتاد. ما الان هر روز تمرین داریم و تمام فکر و ذهن‌مان مسابقات بازی‌های آسیایی است و از تمامی حاشیه‌ها و انرژی‌های منفی دور شدیم تا بتوانیم خوب کار کنیم.

کیانی در پاسخ به اینکه بعد از علیزاده همه او را نفر دوم تیم ملی می‌دانند،‌ عنوان کرد: من خیلی خوشحالم که همراه کیمیا در تیم ملی تکواندو هستم و توانستیم افتخارات خوبی برای این تیم به دست آوریم. از اینکه من نفر دوم تیم ملی هستم ناراحت نمی‌شوم و تمام تلاشم این است که در وزن خودم اولین باشم.

تکواندوکار تیم ملی بانوان در پایان گفت: تکواندوی زنان در این چند ساله رشد خیلی خوبی داشته و ما نسبت به امکاناتی که داریم پیشرفت خوبی کردیم. البته که هنوز هم باید تلاش کنیم اما به نسبت در این سال‌های اخیر نتیجه‌گیری ما بد نبوده و به طور حتم اگر مسئولان ما را حمایت کنند بهتر از این خواهیم شد. من خودم برای اولین بار است که حضور در بازی‌های آسیایی را تجربه می‌کنم و امیدوارم بهترین اتفاقات هم برای من و هم تیم ملی بانوان رقم بخورد.

انتهای پیام/

http://ana.ir/i/294337
قهرمانی مازندرانی‌ها در جام سفیر کره‌‌جنوبی/ تهران نایب‌قهرمان شد

قهرمانی مازندرانی‌ها در جام سفیر کره‌‌جنوبی/ تهران نایب‌قهرمان شد

تعداد اخبار امروز گروه : 2 خبر