702725
دوشنبه  26  آذر  1397
دوشنبه , 01 آبان 1396 ساعت 17:17

لیگ تکواندو

صعود دانشگاه آزاد و بهبد کرج به نیمه نهایی

دو تیم دانشگاه آزاد و بهبد کرج توانستند در پایان نخستین روز رقابت‌های لیگ برتر تکواندو به مرحله نیمه‌نهایی این مسابقات صعود کنند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، نخستین دوره رقابت‌های لیگ تکواندو به شیوه‌ی جام جهانی در رده ‌سنی جوانان و بزرگسالان با عنوان یادواره شهید روزبه هلیسایی(شهید تکواندوکار مدافع حرم) برگزار شد. این مسابقات با حضور 12 تیم در چهار گروه، در سه مرحله‌ی مقدماتی، نیمه نهایی و فینال برگزار می‌شود.

این رقابت‌ها از امروز (دوشنبه، یکم آبان) با حضور 150 هوگوپوش در قالب 12 در 4 گروه آغاز شد و به مدت دو روز در فدراسیون تکواندو پیگیری می‌شود. مرحله‌ی نیمه‌نهایی و فینال این مسابقات نیز با مشخص شدن چهار تیم برتر در تاریخ ۱۵ آبان برگزار می‌شود.

در پایان رقابت‌های امروز تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی و کلینیک بهبد البرز توانستند به ترتیب با نتایج ۵۲ - ۹ و ۳۰ - ۲۴ در مقابل تیم‌های هیات تکواندو البرز و هیات تکواندو شمال شرق به پیروزی رسیده و راهی مرحله نیمه‌نهایی شدند.

دانشگاه آزاد ۵۲ - هیات تکواندو کرج ۹
کلینیک بهبد البرز ۳۰ - هیات تکواندو شمال شرق ۲۴

در ادامه این رقابت‌ها از فردا سه شنبه دوم آبان تیم‌های دو گروه سوم و چهارم به مصاف هم می‌روند تا تکلیف دو تیم دیگر بری صعود به مرحله نیمه‌هایی مشخص شود.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه