26198
شنبه  26  آبان  1397
يكشنبه , 06 خرداد 1397 ساعت 19:48

ژاپن 3 - ایران 1

توقف والیبالیست‌های ایرانی درمقابل چشم‌بادامی‌های ژاپنی

تیم ملی والیبال ایران در سومین دیدار خود در لیگ ملت های والیبال به مصاف تیم ملی ژاپن رفت که این دیدار در پایان با نتیجه سه بر یک به سود ژاپن به اتمام رسید.

به گزارش خبرگزاری آنا، تیم ملی والیبال ایران که روز گذشته اولین پیروزی خود در چارچوب لیگ ملت های 2018 را با شکست 3 بر صفر استرالیا کسب کرد، امروز از ساعت 17:30 به مصاف ژاپن رفت. شاگردان کولاکوویچ که در نخستین بازی خود مقابل فرانسه 3 بر یک شکست خورده بودند، دیروز با ترکیبی نسبتا متفاوت از سد استرالیا گذشتند تا اولین پیروزی خود را دشت کنند.

ژاپن نیز که در اولین بازی استرالیا را شکست داده و در دومین بازی به فرانسه باخته و شرایطی مشابه ایران داشت، حریف امروز بلندقامتان کشورمان بود. این 2 تیم آسیایی بارها در طول بازی های قاره‌ای و بین المللی به مصاف هم رفتند که در سال های اخیر به مراتب آمار بردهای ایران بیش از سامورایی ها بوده است.

دیدار دو تیم در ست اول با نتیجه 25 بر 22 به سود ژاپن خاتمه یافت.ست دوم بازی هم با نتیجه 30 بر 28 به سود ژاپن به پایان رسید.ست سوم با بازگشت تیم ملی ایران با نتیجه 25 بر 23 به سود ایران خاتمه یافت.

در ست چهارم هم چشم بادامی ها با نتیجه 25 بر 23به پیروزی رسیدند تا در نهایت با برتری 3 بر یک سه امتیاز حساس را از شاگردان کولاکوویچ کسب کنند.

به گزارش آنا، تیم ملی والیبال ایران در سال 2018 ششمین حضور خود در لیگ جهانی والیبال را که با نام لیگ ملت های والیبال برگزار می شود، در حالی تجربه می کند که هدایت تیم ایران را ایگور کولاکوویچ برای دومین سال متوالی در این رقابت ها بر عهده دارد. ملی پوشان ایران در پنج دوره گذشته این رقابت ها با خولیو ولاسکو (2013)، اسلوبودان کواچ (2014 و 2015)، رائول لوزانو (2016) و کولاکوویچ (2017) به میدان رفتند.

تیم های فرانسه، ایران، ایتالیا، آرژانتین، چین، برزیل، روسیه، لهستان، صربستان، آمریکا، آلمان و ژاپن 12 تیم اصلی و ثابت برای هفت سال در گروه مردان لیگ ملت های والیبال هستند و تیم های استرالیا، کره جنوبی، کانادا و بلغارستان در سال 2018 سهمیه حضور در این رقابت ها را دارند.

مرحله مقدماتی این رقابت ها از چهارم خردادماه شروع می شود و تا سوم تیرماه ادامه خواهد داشت که تیم ملی والیبال ایران در هفته پنجم (یکم تا سوم تیرماه) میزبان تیم های آلمان، بلغارستان و کره جنوبی در تهران است.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

روسیه میزبان والیبال قهرمانی جهان در سال 2022 شد

وقتی قانون در والیبال دور زده می‌شود

تیم‌های بالای جدولی در تهران مصاف می‌دهند

پیروزی شیمیدُر مقابل ذوب‌آهن

آسیب‌دیدگی بدموقع سجاد مشایخی

جباروف به استقلال نزدیک شد؟

غیبت تیم‌های باسابقه به‌ضرر تیم ملی است

کجای دنیا بازیکن تیم ملی را کتک می‌زنند؟!

عملکرد فنی کولاکوویج را قبول ندارم

سومین پیروزی پیاپی گروه بهمن رقم خورد

مصاف مهم تیم ملی بسکتبال استرالیا با ایران

جباروف به استقلال نزدیک شد؟

زاگرس اسلام‌آباد مقابل فولاد مبارکه سپاهان متوقف شد

غلبه پیکان بر نامی‌نو در آزادی

آسیب‌دیدگی بدموقع سجاد مشایخی

پتروشیمی بندرامام فاتح دربی خوزستان

تیم‌های بالای جدولی در تهران مصاف می‌دهند

جیمز پنجمین بسکتبالیست پرامتیاز لیگ NBA

سومین پیروزی پیاپی گروه بهمن رقم خورد

پیروزی شیمیدُر مقابل ذوب‌آهن

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه

 تصاویر صفحه اول روزنامه‌های شنبه 26 آبان

تصاویر صفحه اول روزنامه‌های شنبه 26 آبان