304100
شنبه  24  آذر  1397
پنجشنبه , 21 دی 1396 ساعت 12:35

سرمربی تیم بسکتبال دانشگاه آزاد:

امروز مقابل مهرام کار سختی داریم/ انتخاب رئیس فدراسیون با خرد جمعی

سرمربی تیم بسکتبال دانشگاه آزاد گفت: برای رای دادن در مجمع انتخاباتی فدراسیون بسکتبال با همه مربیان مشورت می‌کنم و رای خود را با خرد جمعی داخل صندوق می‌اندازم.

فرزاد کوهیان سرمربی تیم بسکتبال دانشگاه آزاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه ورزشی‌ خبرگزاری آنا درباره بازی تیمش مقابل مهرام در مرحله پلی آف لیگ برتربسکتبال گفت: «بازی سخت و حساسی پیش رو داریم.‌‌‌ ما در مرحله مقدماتی رقابت خیلی نزدیکی با تیم مهرام داشتیم که در نهایت ‌هر دو تیم در رده چهارم و پنجم قرار گرفتند. ما در دو بازی اول نتیجه را واگذار کردیم و از همین روی این بازی برای ما خیلی سخت و حساس است.»

وی ادامه داد: «متاسفانه در بازی امروز ما دستمان خالی است چرا که چند بازیکن ما دچار مصدومیت هستند از همین روی نمی‌توانند زیاد به خودشان فشار بیاروند.تمام تلاشمان این است که از تمام ظرفیتمان استفاده کنیم و بتوانیم یک بازی خوب و آبرومند ارائه بدهیم. البته من بارها گفته‌ام اگر سیاست دانشگاه به گونه‌ای بود که ما می‌توانستیم بازیکن خارجی جذب کنیم شرایط به مراتب بهتر از الان بود اما متاسفانه این شرایط وجود ندارد در حالی که تیم مهرام از ابتدای فصل که دو بازیکن خارجی داشت در مرحله پلی‌آف هم یک بازیکن خارجی دیگر جذب کرده که سابقه حضور در لیگ NBA ‌را دارد که این موضوع به مراتب کار را برای ما سخت خواهد کرد.»

کوهیان تاکید کرد:«تیم مهرام در دو بازی قبل جنگنده بازی کرد البته من نمی خواهم عملکرد این تیم را زیر سوال ببرم اما به نظرم تیم ما به اشتباهات بازیکنانش باخت و اگر در بازی امروز آنها را تکرار نکنیم می‌توانیم به پیروزی امیدوار باشیم. در هر حال همه تلاشمان را به کار می‌گیریم و امیدوارم بهترین نتیجه نصیب تیم ما شود.»

وی در مورد انتخابات فدراسیون بسکتبال نیز اظهار کرد: «فکر می کنم یکی از مهمترین موضوعات این روزها برای بسکتبالی‌ها انتخابات ریاست فدراسیون است.14 نامزد در انتخابات حضور دارند ‌که امیدوارم از بین آنها شایسته ترین نفر انتخاب شود. من به عنوان نماینده مربیان در انتخابات حضور دارم که تلاش می کنم با همه مربیان مشورت کنم و نظر آنها را برای مناسب ترین گزینه جویا شوم تا همان یک رای که به صندوق می اندازم با نظر جمعی همه مربیان باشد، من برای رای دادن خرد جمعی را مدنظر قرار می دهم.»

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه