322199
شنبه  24  آذر  1397
دوشنبه , 27 آذر 1396 ساعت 10:25

هفته چهاردهم لیگ برتر بسکتبال 

کار راحت پتروشیمی مقابل تیم پایین جدولی/ شاگردان کوهیان در خانه به دنبال پیروزی

هفته چهاردهم رقابت های لیگ برتر بسکتبال امروز با انجام 4 مسابقه پیگیری می‌شود.

به گزارش گروه ورزشی آنا،هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال امروز با 4 بازی آغاز می‌شود که حساس‌ترین بازی این هفته در آبادان برگزار می‌شود جایی که نفتی‌ها میزبان مهرام هستند.

نتایج آبادانی‌ها در این فصل متفاوت‌تر از آن چیزی بود که پیش بینی‌‌می‌شد به طوریکه هفته گذشته در بازی مقابل نیروی زمینی با نتیجه 46 بر 70 شکست خوردند.از سوی دیگر مهرام رفته‌رفته شرایط بهتری نسبت به ابتدای فصل پیدا کرده‌است.

دومین بازی حساس این هفته، رویارویی شهرداری تبریز با شاگردان فرزاد کوهیان است. شهرداری تبریز یکی از حریفان سخت و جدی لیگ امسال است و در حال حاضر در رده دوم جدول جای دارد.این بازی به میزبانی تیم دانشگاه آزاد انجام می‌شود.

پتروشیمی بندرامام صدرنشین لیگ و شهرداری گرگان برگزار کننده دیگر بازی امروز هستند. به نظر می‌رسد شاگردان شاهین طبع مقابل شهرداری گرگان کار راحتی پیش رو دارند؛ این تیم توانست در نیم فصل اول با کسب 22 امتیاز صدر جدول را از آن خود کند.

آخرین بازی هم مربوط به دیدار رعد پدافند هوایی خوزستان مقابل نیروزی زمینی است، رعدی‌ها حال و روز خوشی در لیگ ندارد و در حال حاضر هم در قعر جدول جا خوش کرده‌اند و تنها با 7 بازیکن در بازی‌ها حاضر می‌شوند. این تیم میزبان تیم نیروی زمینی است که در جایگاه ششم جدول قرار دارد.

*برنامه بازی‌های هفته چهاردهم - دوشنبه 27 آذر:

نفت آبادان - مهرام تهران (ساعت 16)

دانشگاه آزاد - شهرداری تبریز (ساعت 16)

شهرداری گرگان - پتروشیمی بندرامام (ساعت 16)

رعد پدافن خوزستان - نیروی زمینی (ساعت 16)

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه