دوشنبه  30  اردیبهشت  1398
چهارشنبه , 21 شهریور 1397 ساعت 22:30

هفته ششم لیگ برتر؛

روی خوش آزادی به قرمزها در پایتخت

پرسپولیس در نمایشی فوق‌العاده در نیمه دوم و با سود بردن از تجربه بالای خود توانست به برتری برابر نساجی دست یابد و به رده دوم جدول صعود کند.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، پرسپولیس با کسب ۹ امتیاز و ناکامی طی سه هفته اخیر برای دستیابی به پیروزی، در استادیوم آزادی به دنبال این بود تا در اولین تقابل تاریخ خود با نساجی به برتری دست یابد.

پرسپولیس با توجه به میزبانی در این بازی دقایق ابتدایی را با فشار روی دروازه نساجی آغاز کرد و فرصت‌هایی توسط منشا و علیپور برای دستیابی به گل شکل داد که نتوانست از آن سود ببرد.
بازی فیزیکی دو تیم در میانه میدان، باعث خطاهای متعددی شد که کار داور را برای اداره بازی سخت‌تر می‌کرد و در این بین اعتراضاتی نیز به نحوه قضاوت رضا کرمانشاهی وجود داشت.
جواد نکونام نیز تیمش را با برنامه جالب‌توجهی در زمین حاضر کرده بود و پرس در بین بازیکنان این تیم حرف اول را می‌زد و انتقال توپ در سریع‌ترین زمان ممکن به خط حمله در دستور کار نساجی قرار داشت. اتفاقی که باعث شد تا عباس‌زاده و دیگر حمله‌وران نساجی در چند موقعیت صاحب فرصت روی دروازه پرسپولیس شوند اما در زدن ضربات نهایی دقت کافی را نداشتند.
در نهایت 45 دقیقه ابتدایی بازی که پربرخورد و با موقعیت‌های نصفه و نیمه دو تیم همراه بود با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

در نیمه دوم پرسپولیس تمام توان خود را روز محوطه 18 قدم تیم نساجی قرار داد و در نهایت با دو گل علی علیپور و گل به خودی مدافع تیم حریف موفق به شکست نماینده مازندران شد.

در دقیقه 50 بازی، ارسال حسین ماهینی با ضربه سر دیدنی علی علیپور گل برتری پرسپولیس را رقم زد تا سرخ‌پوشان از حریف مازنی خود پیش بیفتند.

گل دوم نیز در دقیقه 70 توسط مدافع تیم حریف به ثمر رسید. سیامک نعمتی در حرکتی دیدنی و تکنیکی پا به توپ به محوطه جریمه آمد و ارسال خود را برای گلزنی منشا تدارک دید اما مدافع نساجی به اشتباه دروازه خود را باز کرد.

نساجی که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشت، یکپارچه حمله شد. تا اینکه موفق به جبران یکی از گل‌های خورده شد.

این بازی در نهایت با برتری دو بر یک سرخ‌پوشان تهرانی همراه شد تا به رده دوم جدول رده‌بندی صعود کنند.

انتهای پیام/

http://ana.ir/i/310957
مدیرعامل نساجی استعفا کرد

مدیرعامل نساجی استعفا کرد

تعداد اخبار امروز گروه : 23 خبر