769472
سه شنبه  22  آبان  1397
پنجشنبه , 21 تیر 1397 ساعت 13:35

کاپیتان سابق استقلال در گفت‌وگو با آنا؛

افتخاری و توفیقی هرکاری دلشان می‌خواهد انجام می‌دهند/هوادار نگران تیم است

پیشکسوت استقلال گفت: افتخاری و توفیقی هرکاری دلشان می‌خواهد در استقلال انجام می‌دهند و توجهی به احساسات هواداران ندارند.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، استقلال تهران این روزها وضعیت بدی را سپری می‌کند. بعد از جدا شدن امید ابراهیمی از این تیم، مجید حسینی و پژمان منتظری هم به دلیل پیشنهادهایی که از کشورهای دیگر دارند ساز جدایی کوک کردند. ضمن اینکه تیام و جباروف هم که ستاره‌های این تیم در فصل قبل بودند هنوز باشگاه قراردادشان را تمدید نکرد تا هواداران استقلال نگران وضعیت این تیم در فصل آینده باشند.

محمد نوازی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آنا، در مورد جدایی چند مهره کلیدی استقلال از این تیم گفت: «جام جهانی میدان بزرگی است که همه بازیکنانی که در آن حضور دارند می‌خواهند خودشان را نشان دهند و خوشبختانه بازیکنان تیم ملی هم در این مسابقات نمایش خوبی داشتند. بعد از درخشش بازیکنانی مانند ابراهیمی و حسینی قطعا تیم‌های خارجی دنبال این بازیکنان هستند و نباید جلوی پیشرفت آنها گرفته شود. برای یک بازیکن هم از نظر فنی و هم از نظر مالی بهتر است که لژیونر شود و وقتی این فرصت پیش آمد نباید با تصمیمات غلط مدیران، بازیکنان ضرر کنند.»

وی ادامه داد: «بازیکنی که قراردادی با باشگاه ندارد برای انتخاب تیم جدیدش آزاد است و کاری که ابراهیمی کرد جای گله و ناراحتی ندارد. قرارداد ابراهیمی تمام شده بود و پیشنهاد مالی خوبی هم از قطر داشت و ترجیح داد که از استقلال برود. بازیکنانی هم که تحت قرارداد باشگاه هستند و پیشنهادهای خوب از خارج کشور دارند باید باشگاه با آنها همکاری کند و گروکشی نکند. مجید حسینی آینده خوبی دارد و وقتی در سن 21 سالگی از ترکیه پیشنهاد دارد باشگاه استقلال باید زمینه پیشرفت این بازیکن را فراهم کند و مانع لژیونر شدنش نشود. ضمن اینکه یک بازیکنی که به زور در استقلال بماند دیگر کارایی گذشته را ندارد و نمی‌تواند با تمام قوا دراختیار تیم باشد.»

نوازی با انتقاد از عملکرد مدیران استقلال اظهار داشت: «متاسفانه برخی از مدیران باشگاه فقط به منافع خودشان نگاه می‌کنند و هیچ توجهی به احساسات هواداران ندارند. من سال گذشته در پایه‌های استقلال کار می‌کردم و هر زمانی که مشکل داشتم به این آقایان انتقال می‌دادم اما هیچ وقت به حرف ما توجه نکردند. افتخاری و توفیقی هرکاری که دلشان می‌خواهد در استقلال انجام می‌دهند. هواداران هم نگران تیم هستند و امسال قهرمانی می‌خواهند و در روزهای اخیر وقتی متوجه وضعیت تیم می‌شوند جلوی وزارت ورزش اعتراض می‌کنند. وزیر ورزش هم باید در این زمینه ورود کند و به وضعیت این تیم رسیدگی کند.»

وی افزود: «من از آقایان قراب و جباری تعجب می‌کنم که چرا سکوت کردند و هیچ حرفی نمی‌زنند. در استقلال برخی مدیران هستند که هیچ دلسوزی برای این تیم نمی‌کنند و فقط فکر منافع خودشان هستند. بهتر است که بزرگانی که در باشگاه هستند وارد گود شوند و به اوضاع تیم سروسامان دهند.»

انتهای پیام/

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

رؤسای چسبیده به صندلی ریاست چه کسانی هستند

پرسپولیس نایب‌قهرمان آسیا شد

جو وحشت هواداران پرسپولیس برای تیم کاشیما

قضاوت داوران عمانی در دیدار پرسپولیس -کاشیما

اینفانتینو و شیخ سلمان موظف بودند به ایران بیایند

از دیپلماسی فوتبالی با مرد سوئیسی تا نمایش قدرت در آسیا

روش عجیب فروش بلیت فینال لیگ قهرمانان آسیا

رکوردشکنی تماشاگران پرسپولیس در فینال آسیا

حضور تماشاگران پرسپولیس در ورزشگاه آزادی

جریمه جدید AFC در انتظار پرسپولیس

پرسپولیس نایب‌قهرمان آسیا شد

ورود تراکتورسازی به جمع مدعیان قهرمانی

جو وحشت هواداران پرسپولیس برای تیم کاشیما

خوش‌شانسی شفر در آخر هفته

الشحانیه مسیر رضاییان برای بازپس‌گیری پیراهن تیم ملی

تقابل بایرن‌مونیخ با آاک‌آتن در آلیانز آره‌نا

ترکیب قرمرهای آنفیلد مقابل ستاره‌سرخ مشخص شد

پذیرایی همشهری‌ها از شاختار دونتسک در اتحاد

رویارویی کهکشانی‌ها با ویکتوریا پلژن

آقای خاص و شیاطین سرخ میهمان رونالدو و یاران

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه

 تصاویر صفحه اول روزنامه‌های سه‌شنبه 22 آبان

تصاویر صفحه اول روزنامه‌های سه‌شنبه 22 آبان