59385
شنبه  24  آذر  1397
جمعه , 18 اسفند 1396 ساعت 10:31

عضو هیات مدیره استقلال در گفت وگو با آنا؛

گروه مرگ را به گروه زندگی تبدیل کردیم/بازگشت منصوریان به استقلال

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: استقلال در گروه مرگ قرار داشت اما با بازی‌های خوب آن را تبدیل به گروه زندگی کردیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، استقلال تهران در سومین هفته لیگ قهرمانان آسیا در امارات به مصاف العین رفت و دیداری که برای آبی پوشان سراسر انتقام بود و می‌خواستند نتیجه بازی سال گذشته را جبران کنند اما در نهایت با قضاوت ناعادلانه داور بازی با تساوی تمام شد تا دو تیم امتیازات این دیدار را تقسیم کنند.

حسن زمانی عضو هیات مدیره استقلال که همراه تیم به امارات سفر کرده بود در گفت وگو با خبرنگار ورزشی آنا، در مورد اتفاقات بازی العین و استقلال گفت: «واقعا بچه‌های ما نهایت تلاش خودشان را برای سربلندی پرچم ایران در خاک امارات کردند و موفق هم شدند دو بار از این تیم جلو بیفتند اما متاسفانه نتوانستند داور بازی را مهار کنند. حرکت زشتی که داور مالزیایی در این بازی انجام داد برای موجب شرمساری فوتبال آسیا است و مسئولین AFC باید از انتخاب چنین داورانی خجالت بکشند.»

وی ادامه داد: «ما فقط شکر می‌کنیم که بازی زود تمام شد و اگر این دیدار 5 دقیقه ادامه می‌داشت داور یک پنالتی دیگر برای اماراتی‌ها می‌گرفت تا در نهایت این تیم را برنده بازی کند.»

زمانی در مورد شکایت باشگاه استقلال از داور مالزیایی گفت: «ما قطعا شکایت خودمان را به AFC ارسال می‌کنیم اما ما یک طرف قضیه هستیم و فدراسیون فوتبال طرف دیگر ماجرا قرار دارد. نباید اجازه دهیم کشورهایی چون امارات و مالزی برای کشور بزرگ ایران تعیین تکلیف کنند و به این صورت حق ما را تضییع کنند.»

عضو هیات مدیره استقلال در رابطه با شانس صعود این تیم از گروهش به مرحله بعد رقابت‌ها گفت: «استقلال با بازی‌های خوبی که انجام داد گروه مرگ بازی‌ها را تبدیل به گروه زندگی کرد. قطعا ما از این گروه صعود خواهیم کرد اما نگران این هستیم که در مرحله بعد با تیم ذوب‌آهن پیکار کنیم و تقابل دو تیم ایرانی باعث شود تا یکی از نمایندگان ایران حذف شوند.»

وی در مورد اینکه در امارات از او تشکر کرده‌اند که منصوریان از استقلال رفته است، گفت: «این مسائل برای تیم حاشیه‌سازی درست می کند، منصوریان را دوست داریم و او سرمایه استقلال است. او خیلی زود به استقلال آمد، اما چند سال دیگر با تجربه و توان بالا به استقلال برمی‌گردد.»

زمانی در خصوص تمدید قرارداد شفر با استقلال گفت: «در اولین جلسه هیات مدیره بحث قرارداد شفر مطرح می شود و من هم صحبتی که در این مورد با شفر داشتم او مشکلی برای تمدید نداشت. هیات مدیره به مدیرعامل اختیار کامل می‌دهد تا با شفر وارد مذاکره شود تا قراردادش را تمدید کند.»

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه