1411204
چهارشنبه  30  آبان  1397
چهارشنبه , 25 بهمن 1396 ساعت 16:44

مالک مشکی‌پوشان در گفت وگو با آنا؛

جابجایی‌ زیادی در کادر فنی ما را تنبیه کرد/ کمک به مشکی‌پوشان دلیل اصلی استعفای عنایتی

مالک باشگاه مشکی‌پوشان گفت: در یکی دو سال گذشته جابجایی‌ زیادی در کادر فنی مشکی‌پوشان صورت گرفت و به اندازه کافی از این مساله تنبیه شدیم.

محمدرضا عباسی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی آنا، در مورد دلایل استعفای عنایتی از سرمربیگری مشکی‌پوشان گفت: «عنایتی بعد از بازی مقابل پیکان استعفایش را به مدیرعامل باشگاه داد و دلیلش هم این بود که نمی‌تواند به تیم کمک کند و بهتر است که برود. ما هم جلسه‌ای با او برگزار کردیم و در نهایت نتوانستیم عنایتی را متقاعد کنیم که تا پایان فصل در کنار ما بماند و با استعفای این مربی موافقت کردیم.»

وی ادامه داد: «هر مربی که در مشکی‌پوشان مشغول کار می‌شود ما به او اختیار تام می‌دهیم و آنها هم هر تصمیمی که دوست دارند می‌گیرند. البته نیت عنایتی خیر بود و هیچ وقت نمی‌خواست به تیم ضربه بزند و برای کمک بیشتر به مشکی‌پوشان اسعفا داد.»

مالک مشکی‌پوشان در خصوص مذاکره با چند مربی دیگر برای هدایت این تیم در ادامه مسابقات لیگ افزود: «ما با چند گزینه داخلی در حال مذاکره هستیم و تاکنون با هیچ کدام از آنها به توافق نرسیدیم. یکی از گزینه‌های ما مجتبی حسینی بود که او انگیزه لازم را برای خفظ مشکی‌پوشان در لیگ نداشت و مربی که خودش انگیزه نداشته باشد نمی‌تواند به بازیکنان روحیه برد را تزریق کند و به همین دلیل باید سراغ گزینه‌های دیگر برویم.»

عباسی در خصوص مذاکره باشگاه مشکی‌پوشان با رضا مهاجری برای قبول سرمربیگری این تیم گفت: «رضا مهاجری سرمربی پدیده است و ما با مربی که خودش تیم دارد مذاکره‌ نمی‌کنیم. البته از مهاجری به دلیل سابقه‌ای که در مشکی پوشان دارد مشورت گرفتیم اما مذاکرات ما در حد مشورت بود و قصد نداریم که او را به عنوان سرمربی تیم خودمان انتخاب کنیم.»

مالک مشکی‌پوشان در مورد تغییرات زیادی که در یکی دوسال گذشته در کادر فنی این تیم صورت گرفته است بیان کرد: «مشکی‌پوشان یک باشگاه خصوصی است و در مرحله اول باید فکر بقا در لیگ باشد. ما طی یکی دو سال گذشته مربیان زیادی را عوض کردیم که بعضی از این تغییرات دست ما نبود و قبول داریم که این جابجایی‌ها به تیم ضربه می‌زند. به اندازه کافی هم از این مساله تنبیه شدیم و اگر امسال در لیگ ماندگار شدیم برای فصل بعد تصمیمات جدیدی خواهیم گرفت.»

وی در مورد انتخاب سرمربی جدید در روزهای آینده گفت: «در حال حاضر آرمین رهبر به عنوان مدیر تیم تمرینات را پیگیری می‌کند و ما هم مذاکرات خودمان را با گزینه‌های مدنظر ادامه دهیم تا قبل از شروع هفته بیست و چهارم سرمربی جدید انتخاب شود.»

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

وقتی خطر تعلیق به سود تاج تمام شد

تنها راه قانونی رفتن مهدی تاج از فدراسیون فوتبال

پرونده شکایت رحمتی از میناوند مختومه شد

ضرری که سازمان لیگ به پرسپولیس وارد کرد

3 نامزد نهایی مرد سال آسیا/ خبری از بیرانوند نیست

تساوی ایران و ونزوئلا با طعم درگیری/ VAR یار دوازدهم دادامل

بی‌عدالتی است اگر توپ طلا به مودریچ نرسد

اعلام رأی دیدار سایپا و پرسپولیس

با هماهنگی تاج با رسانه‌ها صحبت نمی‌کردیم/ تشکر کی‌روش از دشمنان

کی‌روش توانایی دارد ایران را قهرمان آسیا کند

شک نکنید با منصوریان اوج می‌گیریم/ آذری هیچ کجا نمی‌رود

کی‌روش توانایی دارد ایران را قهرمان آسیا کند

نمی‌خواهند پرسپولیس برای سومین بار متوالی قهرمان شود

بازیکنانم با قلب‌شان بازی کردند/ اولین دیدار بعد از فینال سخت است

مصاف یوزهای ایرانی با آماده‌ترین حریف آمریکای جنوبی

داور به‌نفع تیم پیکان سوت زد/ محرومیت مادام‌العمر 10 بازیکن سایپا

لیگ برتر فوتبال در تسخیر مربیان سرخابی

ادامه اختلافات شفر با کمیته فنی استقلال

ترکیب تیم ملی مقابل ونزوئلا اعلام شد

دلیل نیمکت‌نشینی 3 استقلالی تیم ملی مقابل ونزوئلا

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه

تصاویر صفحه اول روزنامه‌های چهارشنبه 30 آبان

تصاویر صفحه اول روزنامه‌های چهارشنبه 30 آبان