845684
سه شنبه  01  آبان  1397

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

جمعه , 20 بهمن 1396 ساعت 19:39

سرمربی تیم سپاهان:

بازیکنان سپاهان استرس را از خود دور کنند/ دست مریزاد به هواداران

سرمربی تیم سپاهان گفت: باید استرس را از تیم دور کنیم و برای این کار راهکارهایی وجود دارد تا اعتماد به نفس بین بازیکنان بوجود بیاید.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، منصور ابراهیم زاده در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل نفت‌تهران گفت: «قبل از اینکه درباره بازی حرف بزنم باید دست مریزاد به هواداران بگویم. از دقایق اول تا آخر بازی ما را تشویق و کمک کردند. درباره بازی هم باید بگویم که فکر می‌کنم همه شناخت ما روی آنها بود و حتی موقعیت سازی زیادی انجام دادیم اما استفاده نکردیم اما نسبت به بازی قبل می‌بینیم شرایط ما بهتر است و بازیکنان اعتماد به نفس به دست آوردند.»

وی افزود: «ما باید به حق سپاهان برسیم، تغییراتی باید در تفکرات بازیکنان بوجود بیاید و بدانند جایگاهشان چیست، واقعیت این است که تیم نفت امروز آمده بود تا چند نفره دفاع کند و از روی ضد حملات نتیجه بگیرد. ما می‌توانستیم در همان نیمه اول با موقعیت‌های خوبی که داشتیم نتیجه بگیریم اما نیاز است که بیشتر تمرین کنیم.»

سرمربی تیم سپاهان درمورد اینکه باید این تیم بیشتر تمرین کند تا بازیکنان کمتر موقعیت از دست بدهند اظهار داشت: «تلاش می‌کنیم پیشنهاد شما را عملی کنیم.»

ابراهیم‌زاده درباره اینکه باید استرس از بازیکنان سپاهان دور شود، گفت: «نکته خوبی را عنوان کردید ما باید استرس را از تیم دور کنیم و برای این کار راهکارهایی وجود دارد تا اعتماد به نفس بین بازیکنان بوجود بیاید، به همین دلیل یک روانشناس استخدام کردیم تا فعالیت‌های تخصصی‌اش آغاز شود. ما تا بازی با مشکی‌پوشان دو هفته فرصت داریم تا روی بازیکنان کار کنیم، خود بازیکنان هم باید باور کنند که می‌توانند بهتر شوند. همه تیم‌ها جلوی سپاهان می‌خواهند خوب دفاع کنند و بعد از اشتباه ما استفاده کنند.»

وی درباره جذب بازیکنان جدید هم اظهار داشت: «من از مسئولان باشگاه سوال کردم تا ببینیم از نظر قانونی بحث جذب دو بازیکن فیفایی چگونه است تا بتوانیم در طول فصل آنها را اضافه کنیم. دنبال این هستیم که اگر قانون اجازه دهد بازیکنانی را جذب کنیم. به دنبال اضافه کردن یار هستیم و به همین خاطر گزینه‌هایی را زیر نظر داریم اما باید ببینیم چه می‌شود. همه فکر می‌کردند که مسعود حسن‌زاده می‌تواند به ما اضافه شود اما او آماده نیست.»

سرمربی سپاهان خاطرنشان کرد: «ما باید بیشتر کار کنیم،‌ متاسفانه شرایط به گونه‌ای است که هر بازی یک بازیکن ما برای بازی بعدی محروم می‌شود به طور مثال در بازی بعد علی کریمی را در اختیار نداریم این خطا کردن‌ها هم ناشی از استرس بازیکنان است.»

وی درباره داوری رضا کرمانشاهی در این بازی هم ادامه داد: «یک جاهایی داور می‌توانست به بازی سرعت دهد اما وقتی خطا می‌گرفت با بازیکنان حرف می‌زد و بازی را می‌خواباند ما حتی می‌توانستیم با شروع سریع بازی به گل برسیم. اما باید مسائل داوری را بررسی کنیم.»

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

زیرساخت‌های آزادی جوابگوی بانوان نیست/ پرسپولیس - السد؛ بانوان! ورود ممنوع

کی‌روش ایران را ترک کرد

کی‌روش دست پیش می‌گیرد پس نیفتد/ بولیوی را کجای دلمان بگذاریم

عبور کی‌روش از خطوط قرمز؛ دوئل ناتمام با مربیان ایرانی

ناصر حجازی نامزد بهترین دروازه‌بان تاریخ جام ملت‌های آسیا شد + لینک نظرسنجی

ترفندهای کی‌روش تکراری شده/ بازی با بولیوی هیچ سودی نداشت

پیروزی ایران مقابل بولیوی در شب خاص فوتبال

غایبان پرسپولیس و السد

قلم قرمز برانکو روی نام عالیشاه

از تقابل دو تخریب‌گر تا عطش جنگجوی صحرا

پایان مرحله گروهی جام باشگاهی پیشکسوتان

جریمه نقدی ماشین‌سازی تبریز

دردسر جدید شفر برای دیدار با سپاهان

بازگشت دوباره احمدزاده به ملوان

حضور آقاجانیان در تمرین سایپا

بازار سیاه دلالان بلیت بازی پرسپولیس با السد

ورود هواداران پرسپولیس به ورزشگاه آزادی

استقلال به هیچ حریفی باج نمی‌دهد حتی سپاهان

اعتراض صنعت‌نفت به احکام کمیته انضباطی

خطری که 6 پرسپولیسی را تهدید می‌کند

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه