153234
چهارشنبه  25  مهر  1397

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

سه شنبه , 23 آبان 1396 ساعت 14:55

مالک سیاه جامگان :

به جای فدراسیون فوتبال، فدراسیون جادوگری تاسیس کنند/ تیم‌هایی که جاودگر دارند کجای فوتبال هستند؟

محمدرضا عباسی گفت: متاسفانه در شبکه ملی با یک آدم معلوم الحال صحبت می‌کنند و آبروی اهالی فوتبال را می‌برند.

محمدرضا عباسی مالک سیاه جامگان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی آنا، در مورد شرایط تیم سیاه جامگان در تعطیلات و سفر سرمربی این تیم به گرجستان برای خرید بازیکن خارجی گفت: «بازیکنان این روزها زیرنظر سرمربی تیم تمرینات خوبی را در مشهد انجام می‌دهند و امیدواریم که در ادامه فصل بتوانیم به روند نتیجه گیری مطلوب برسیم. مرزبان به اتفاق مدیرعامل باشگاه هم سفری به گرجستان داشتند و چند بازیکن را زیرنظر گرفتند که قرار است برای انجام تست‌های فنی و پزشکی به مشهد بیایند و اگر مورد توجه کادر فنی قرار گرفتند با آنها قرارداد امضا شود.»

وی در خصوص خرید بازیکنان جدید در نیم فصل توسط مرزبان بیان کرد: «قطعا مرزبان تغییرو تحولاتی در تیم ایجاد می‌کند اما امروز هیچ چیز مشخص نیست و مرزبان هم نام بازیکن خاصی را برای خرید به ما نداده است. متاسفانه این روزها اسم برخی از بازیکنان مطرح می‌شود اما ما با هیچ کدام از این بازیکنان مذاکره‌ای نداشته‌ایم و مرزبان هم نظری روی آنها ندارد.»

مالک سیاه جامگان در مورد بحث جادوگری در فوتبال و اعتقاد برخی از مربیان و مدیران باشگاه‌ها به این افراد گفت: «من از روزی که در فوتبال حضور دارم هیچکس به طور مستقیم به من پیشنهاد نداد اما از طریق واسطه‌ها پیشنهادهایی به ما می‌دهند که مثلا فلان رمال را به تیم بیاوریم تا تیم نتایج خوب کسب کند اما من هیچ اعتقادی به این مسائل ندارم. متاسفانه در شبکه ملی با یک آدم معلوم الحال صحبت می‌کنند و آبروی اهالی فوتبال را می‌برند.»

وی ادامه داد: «اگر واقعا حرف‌هایی که در برنامه 90 زده شد واقعیت داشته باشد باید فدراسیون فوتبال را تعطیل کرد و فدراسیون جادوگری به جای آن تاسیس کرد. اگر واقعا یک جادوگر می‌تواند یک تیم را قهرمان کند و یا یک تیم را از سقوط نجات دهد پس این همه هزینه و مربی و بازیکن و برنامه چه معنایی دارد؟ تیم‌هایی که دنبال این مسائل می‌روند و به قول خودشان جادوگر دارند الان در کجای فوتبال ایران هستند. ما اگر اعتقادی به جادوگر داشتیم و دنبال این کار‌ها بودیم در دو فصل گذشته در هفته آخر با کلی استرس بقای ما در لیگ قطعی نمی‌شد.»

عباسی افزود: «اگر واقعا یک رمال و جادوگر می‌تواند با 100 میلیون یک تیم را در لیگ برتر نگه دارد دیگر چه نیازی است تیم‌های هزینه 10-20 میلیاردی کنند و بهتر است تا با تیم جوانان خودشان در لیگ شرکت کنند و به این جادوگر پول دهند تا تیم آنها را در لیگ نگه دارد. این حرف‌ها از پایه بی‌اساس است و متاسفانه عده‌ای از افراد به آن دامن می‌زنند.»

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

مراسم ترحیم بهرام شفیع برگزار شد

برتری 4 گُله استقلال برابر پرسپولیس

السد 0 - الریان 8/ حریف پرسپولیس نقره‌داغ شد

حمایت آبی‌ها از شاگردان برانکو برای عبور از غول آسیا/ صعود به فینال برای شادی روح مرحوم شفیع

استرس بلای جان فتاحی

حضور بانوان در ورزشگاه آزادی از شایعه تا واقعیت

جنگ روانی السد بی‌فایده است

کی‌روش دست پیش می‌گیرد پس نیفتد/ بولیوی را کجای دلمان بگذاریم

علیپور رباط پاره کرد

فضایی برای درخشش فرصت‌طلب‌ها

انگولو قراردادش را با چلسی تمدید می‌کند

لشگر غایبان استقلال برابر سایپا

غیبت 3 هفته‌ای عزت‌اللهی

انتخاب مهدوی‌کیا به‌عنوان بهترین مدافع

زیرساخت‌های آزادی جوابگوی بانوان نیست/ پرسپولیس - السد؛ بانوان! ورود ممنوع

اعلام اسامی محرومان هفته نهم/ غیبت اجباری شفر و مرزبان

کی‌روش دست پیش می‌گیرد پس نیفتد/ بولیوی را کجای دلمان بگذاریم

صعود 3 پله‌ای ایران/ بلژیک جای فرانسه را گرفت

پرسپولیس و نود ارومیه/ بازی دست‌گرمی با تیمی ناشناخته

بعید است قهرمان جام ملت‌ها شویم/ ملی‌پوشان محک جدی نخوردند

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه