جمعه  03  اسفند  1397
چهارشنبه , 28 مرداد 1394 ساعت 12:37

فروش پوسترهای رپرتوار نمایشنامه‌خوانی گروه گیتی به‌نفع هنرمندان بیمار تئاتر + تصاویر

پوسترهای رپرتوار نمایشنامه‌خوانی گروه گیتی که توسط یاسین محمدی طراحی شده است، تا دوم شهریور ماه به‌نمایش گذاشته می‌شود و پس از آن برای حمایت از هنرمندان بیمار تئاتر به فروش می‌رسد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی آنا، این نمایشگاه شامل 8 پوستر با ابعاد 100×70 از 7 جلسه نمایشنامه‌خوانی است که از 26 مردادماه تا 2 شهریور ماه در سالن انتظار تالار چهارسو برگزار خواهد شد.

8 پوستر نصب‌شده بر روی دیوار‌های سالن انتظار تالار چهارسو، دربرگیرنده یک پوستر کلی نمایشنامه‌ها و 7 پوستر برای 7 جلسه نمایشنامه‌خوانی هستند که با حضور و همکاری هنرمندان فعال تئاتر تا دوم شهریور ماه هر شب ساعت 21 در تالار چهارسو خوانده خواهد شد.

پوسترهای یاسین محمدی از 26 مرداد ماه روی دیوار نصب شده است و تا 2 شهریور ماه که آخرین روز رپرتوار نمایشنامه خوانی است به نمایش در می‌آید بنابراین علاقه‌مندان برای حمایت از هنرمندان بیمار تئاتر می‌توانند با مراجعه به گروه نمایشی گیتی و یا برقراری تماس با شماره ثبت شده در هر پوستر، این آثار را در قالب طرح همت عالی خریداری کنند.

به گفته روح‌الله جعفری، دو جلسه نمایشنامه‌خوانی «آنتیگونه» و «مکبث» در 26 و 27 مرداد ماه در حالی خوانده شد که با وجود سنگینی و طولانی بودن این دو متن کلاسیک و نئوکلاسیک ، مخاطبان طی سه ساعت با علاقه و اشتیاق جلسات را دنبال کردند.

نمایشنامه‌ «باغ آلبالو» نوشته آنتوان چخوف به کارگردانی روح‌الله جعفری امشب 28 مرداد ماه در تالار چهارسو با نقش‌خوانی وحید آقاپور، فروغ قجابگلو، حسین جمالی، آذین رئوف، نسیم ادبی، سارا الله‌یاری، کاظم هژیرآزاد، بهاره رهنما، علیرضا مدنی، کهبد تاراج، یعقوب صباحی، فریدون محرابی، هیراد محمدی خوانده خواهد شد.

همچنین در 29 مردادماه نمایشنامه «عروسی خون» نوشته فدریکو گارسیا لورکا، 30 مردادماه نمایشنامه «شازده کوچولو» نوشته آنتوان دوسنت اگزوپری، یکم شهریورماه «عنکبوتی در زخم» نوشته ماتئی ویسنی‌یک و دوم شهریور ماه «آخرین گودو» نوشته ماتئی ویسنی‌یک به کارگردانی روح‌الله جعفری در تالار چهار سو مجموعه تئاترشهر خوانده می‌شوند.

علاقه‌مندان به خرید بلیت‌های این جلسات نمایشنامه‌خوانی می‌توانند با مراجعه به سایت تیوال به نشانی www.tiwall.com در این کار خیر مشارکت و همکاری داشته باشند.

پاسخ به موقع به ابهامات در یک اتوبوس متشنج

«کال سنتر» در عین سادگی پر از انرژی و تحرک است

استفاده از تکواندوکار به جای بازیگر حرفه‌ای بارم را سنگین می‌کرد

دهه نمایش «ماهی در خاک» در کرمان

بیش از ۱۸۰۰ صندلی به ظرفیت سینمایی کشور اضافه شد

استقبال تماشاگران جشنواره تئاتر فجر از 4 نمایش

«مأموریت غیرممکن» کنسرت سینمایی که راجع به تولید ملی است

حامد همایون به تماشای فیلم خودش نشست

حال و هوای متفاوت آرش کمانگیر اسطوره ایرانی در نمایش «آرش»

اعلام نمایش‌های روی صحنه در نهمین روز از جشنواره تئاتر فجر

اعلام نمایش‌های آخرین روز از جشنواره تئاتر فجر

دغدغه‌‌ام ژانر دفاع مقدس است

سالن‌های خصوصی مخاطبان را با تئاتر آشتی داده‌اند

اعلام نمایش‌های روی صحنه در دهمین روز از جشنواره تئاتر فجر

اجرای نمایش کلاس ۱/۱ تا دوم اسفندماه

گیم تئاتر «راز گنجور» امروز به پایان می‌رسد

اعلام نمایش‌های روی صحنه در هشتمین روز از جشنواره تئاتر فجر

حال و هوای متفاوت آرش کمانگیر اسطوره ایرانی در نمایش «آرش»

اعلام نمایش‌های روی صحنه در نهمین روز از جشنواره تئاتر فجر

مخاطب‌پذیری فضای مجازی با احاطه بر فيلم‌های ١٠٠ ثانيه‌ای