262582
پنجشنبه  26  مهر  1397

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

جمعه , 19 مرداد 1397 ساعت 17:30

تغییرات جدید در جدول پخش شبکه سه سیما

قائم‌مقام شبکه سه سیما از تغییرات جدید در جدول پخش این شبکه خبر داد و گفت: جدول پخش شبکه سه فوتبالی‌تر می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری آنا از روابط عمومی رسانه ملی، جعفر عبدالملکی با بیان اینکه یکی از جذابیت‌های شبکه سه سیما، پخش مسابقات فوتبالی است که مورد اقبال عموم مردم به‌ویژه جوانان قرار دارد، اظهار کرد: فوتبال با ذائقه جوانان ما عجین شده است و بر همین اساس شبکه سه طی جلسات مختلف آسیب‌شناسی در خصوص طراحی جدول پخش به‌ویژه پخش برنامه‌های فوتبال که مخاطبان زیادی دارند و با هماهنگی شورای تخصصی ورزش رسانه ملی و همفکری کارشناسان ورزش تغییراتی در پخش فوتبال‌های داخلی و خارجی لحاظ کرده و تدابیر جدیدی به کار گرفته شد.

قائم‌مقام شبکه سه تأکید کرد: با توجه به اینکه شبکه سه شبکه تخصصی ورزش است و عمده مسابقات فوتبال را پوشش می‌دهد بر همین اساس در پخش رقابت‌های باشگاه‌های جهان اولویت شبکه سه پخش مسابقات لیگ قهرمانان اروپا، لیگ برتر انگلیس، لیگ اسپانیا، لیگ ایتالیا، لیگ فرانسه، لیگ اروپا، سوپر کاپ‌های اروپا، ایتالیا، انگلیس، اسپانیا، آلمان، فرانسه و حتی لیگ‌های آمریکای‌جنوبی مانند برزیل و آرژانتین و جام باشگاه‌های جهان خواهد بود.

عبدالملکی اضافه کرد: در بخش بازی‌های ملی، پخش بازی‌های دوستانه، جام کنفدراسیون‌ها، مقدماتی المپیک 2020 و جام ملت‌های آمریکای‌جنوبی مدنظر شبکه سه است و در بخش رقابت‌های باشگاهی نیز اولویت با مسابقات لیگ قهرمانان اروپاست.

قائم‌مقام شبکه سه به معرفی عمده‌ترین تیم‌های فوتبال پرطرفدار در ایران و سیاست‌های جدید این شبکه برای پخش آن‌ها اشاره کرد و گفت: باشگاه‌های بارسلونا، رئال مادرید در لالیگای اسپانیا، منچستریونایتد، منچسترسیتی، چلسی، آرسنال و برایتون در فوتبال جزیره و تیم‌های بایرن‌مونیخ و دورتموند در بوندسلیگای آلمان پرطرفدارترین تیم‌های خارجی در کشور هستند و به نحوی برنامه‌ریزی کردیم که فوتبال تیم‌های پرطرفدار در داخل کشور پوشش داده شوند.

عبدالملکی تصریح کرد: شبکه سه در اولویت پخش فوتبال تیم‌های پرطرفدار جهان در گام نخست به ذائقه جوانان ایرانی توجه جدی دارد تا فوتبال این تیم‌ها به‌صورت صددرصد پوشش داده شود و اگر تداخلی در جدول پخش این مسابقات وجود داشته باشد با کمک شبکه ورزش این مسابقات به‌صورت زنده روی آنتن رسانه ملی خواهند رفت.

قائم‌مقام شبکه سه با بیان اینکه پخش مسابقات فوتبال تیم‌هایی که در آن‌ها از بازیکنان لژیونر ایرانی استفاده می‌کنند در جدول پخش این شبکه قرار گرفته است گفت: در گام دوم به نحوی برنامه‌ریزی کردیم که با کمترین مشکلات فنی و اقتصادی، عمده مسابقات فوتبال باشگاه‌های پرطرفدار اروپایی را برای مخاطبان داخل کشور پخش کنیم.

عبدالملکی افزود: با توجه به اینکه شبکه سه موضوعات مختلف اجتماعی و فرهنگی را پوشش می‌دهد برای پخش مسابقات ورزشی به‌ویژه فوتبال داخلی و خارجی تدابیر ویژه‌ای اندیشیده شده است.

انتهای پیام/4072/

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

تأسیس دانشگاه فرشچیان؛ کاری ارزنده برای بازشناسی هنرهای سنتی

تأسیس دانشگاه استاد فرشچیان اقدامی مبارک است/ در تدریس هنرهای سنتی به دنبال کیفیت‌محوری باشیم نه کمیّت‌

فیلم‌های جشنواره عمار در آفریقا و سوریه نمایش داده می‌شود/ ساخت فیلم‌های سفارشی به سفارش مردم

استاد فرشچیان ارادت خود را به فرهنگ دینی اثبات کرده است

دفاع پارسایی از قیمت بلیت «بینوایان»

آرزوی ساخت فیلم «دا» را دارم

دستمزدهای بالا برای همه بازیگران نیست

مهتاب کرامتی و میترا حجار به «هیچکس حواسش نیست» پیوستند

جکی شروف و گلشن گروور به ایران می‌آیند

ماهورا قربانی شد

استاد فرشچیان ارادت خود را به فرهنگ دینی اثبات کرده است

پایان فیلمبرداری مستند سینمایی «قبرهای پر سر و صدا»

تأسیس دانشگاه استاد فرشچیان اقدامی مبارک است/ در تدریس هنرهای سنتی به دنبال کیفیت‌محوری باشیم نه کمیّت‌

ماهورا قربانی شد

تأسیس دانشگاه فرشچیان؛ کاری ارزنده برای بازشناسی هنرهای سنتی

مهتاب کرامتی و میترا حجار به «هیچکس حواسش نیست» پیوستند

دستمزدهای بالا برای همه بازیگران نیست

«تصویرم در آیینه نیست» آماده اکران شد

آرزوی ساخت فیلم «دا» را دارم

کارگردان «هشتگ» در کمدی‌سازی تجربه‌آزمایی کرده است

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه