يكشنبه  05  خرداد  1398
سه شنبه , 17 مهر 1397 ساعت 12:15

در نگاه‌خانه سوره؛

نمایشگاه «سربندهای ماه» افتتاح می‌شود

آیین گشایش نمایشگاه طراحی های چهره جمعی از سرداران شهید دوران دفاع مقدس در گالری ابوالفضل عالی برگزار خواهدشد

به گزارش خبرنگار حوزه هنرهای تجسمی گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا،نمایشگاه طراحی چهره سرداران شهید دفاع مقدس با عنوان «سربندهای ماه» با آثاری از محمدعلی نادری سه شنبه ۱۷ مهرماه از ساعت ۱۵ در گالری ابوالفضل عالی مجموعه نگاه‌خانه سوره حوزه هنری انقلاب اسلامی افتتاح می‌شود.

 مراسم افتتاحیه نمایشگاه طراحی های محمدعلی نادری، هنرمند جوان بوشهری، از چهره جمعی از سرداران شهید دوران دفاع مقدس در گالری ابوالفضل عالی برگزار خواهدشد.

محمد علی نادری در گفتگو با خبرنگار آنا گفت: در نمایشگاه «سربندهای ماه»، 40 اثر از شهدا و سرداران دفاع مقدس طراحی شده که 25 اثر از سرداران دفاع مقدس و 15 اثر نیز از شهدای استان بوشهر است.از سالیان قبل دغدغه طراحی تصاویر شهدای دفاع مقدس را داشتم. سردارانی که در ایام دفاع مقدس رشادت‌ها و ازخودگذشتگی‌های زیادی داشتند.

وی اظهار کرد: آثار با استفاده از پاستیل، مداد گچی و ذغال روی مقوا طراحی شده‌اند. از چندسال گذشته تصمیم به طراحی چهره آن عزیزان گرفتم و این کار همچنان ادامه دارد و به مناسبت‌های مختلفی که با نام هریک از آن شهیدان برگزار می شود، من هم نسبت به طراحی چهره ایشان اقدام می کنم.

این نمایشگاه در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری انقلاب اسلامی واقع در خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/4072/خ

http://ana.ir/i/316700
نمایشگاه نقاشی رخ در رخ  در حال برگزاری است

نمایشگاه نقاشی رخ در رخ در حال برگزاری است

کارگاه آموزشی نقاشی و نقاشی خط با موضوع محرم

کارگاه آموزشی نقاشی و نقاشی خط با موضوع محرم

17/07/1397 01:34:58 ب.ظ
خدا قوت دلاورر
17/07/1397 12:35:55 ب.ظ
خدا قوت دلاور