يكشنبه  05  خرداد  1398
يكشنبه , 15 مهر 1397 ساعت 14:58

اعضای هیأت انتخاب سی‌وچهارمین جشنواره موسیقی فجر معرفی شدند

اعضای هیأت انتخاب سی‌ و چهارمین جشنواره موسیقی فجر با مدیریت شاهین فرهت دبیر هنری جشنواره برای بررسی و انتخاب اجراهای جشنواره گرد هم آمدند.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا از جشنواره موسیقی فجر اسامی اعضای هیأت انتخاب سی‌ و چهارمین جشنواره موسیقی فجر که طبق آیین‌نامه تدوین شده برای جشنواره انتخاب شدند، بدین شرح است: امیر بکان، رامین بهنا، امیرمهیار تفرشی‌پور، مانی جعفرزاده، بابک چمن‌آرا، کیوان فرزین، آیدین صمیمی‌مفخم، ناصر صفاریان، شهرام صارمی (مدیر اجرایی جشنواره) و شاهین فرهت در مسند دبیر جشنواره و رئیس هیأت انتخاب.

این هیأت طبق آنچه در آیین‌نامه جشنواره موسیقی فجر آمده است، وظیفه انتخاب گروه‌ها را برای اجرا در این رویداد موسیقایی برعهده دارند. بخشی از اجراها از هنرمندان شاخص و فعال موسیقی کشور انتخاب می‌شود، بخش دیگر اجرای هنرمندانی است که از طریق فراخوان درخواست حضور در جشنواره را دارند و هیأت انتخاب با بررسی آثار ارسالی تعدادی از هنرمندان متقاضی برای اجرا در جشنواره موسیقی فجر را انتخاب می‌کند. 

فراخوان رسمی سی‌وچهارمین جشنواره موسیقی فجر در تاریخ 6 شهریورماه اعلام شد و علاقه‌مندان به حضور در این رویداد می‌توانند تا تاریخ 15 آذرماه بر‌اساس قوانین و مقررات ذکر شده در سایت جشنواره موسیقی فجر (www.fajrmusicfestival.com) ، درخواست خود را ارائه کنند. 

سی‌ و چهارمین جشنواره موسیقی فجر از تاریخ 24 تا 30 بهمن ماه سال جاری با دبیری شاهین فرهت در تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام/4072/خ

http://ana.ir/i/316191
فاصله گرفتن جشنواره موسیقی فجر با اعمال سلیقه‌های شخصی

فاصله گرفتن جشنواره موسیقی فجر با اعمال سلیقه‌های شخصی

تعداد اخبار امروز گروه : 0 خبر