295946
پنجشنبه  26  مهر  1397

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

شنبه , 19 خرداد 1397 ساعت 09:55

چهار نمایش جدید در تالارهای تئاتر شهر به صحنه می‌روند

برنامه نمایش‌های مجموعه تئاترشهر در حالی اعلام شد که از هفته جاری چهار نمایش جدید میزبان علاقه‌مندان تئاتر در تالارهای «چهارسو»، «سایه» و «پلاتو اجرا» خواهند بود.

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری آنا، طبق برنامه نمایش‌های مجموعه تئاترشهر، از هفته جاری چهار نمایش جدید میزبان علاقه مندان تئاتر در تالار های چهارسو، سایه و پلاتو اجرا خواهند بود و این در حالی است که از 27 خرداد نیز یک اثر نمایشی جدید در تالار قشقایی به صحنه خواهد رفت.

«دیر راهبان» عنوان نمایش جدیدی به نویسندگی فرایرا دکاسترو و کارگردانی کیومرث مرادی است که از روز دوشنبه 21 خرداد ساعت 20:30 به مدت زمان 70 دقیقه و قیمت بلیت 30 هزار تومان در تالار چهارسو روی صحنه می‌رود. در این نمایش رضا داودوندی، حمیدرضا رفاهی، هامون سیدی، سلمان صالحی، پانته‌آ قدیریان، محمد مسگری، میلاد معیری، محسن نوری و محمد ولی‌زادگان به عنوان بازیگر حضور دارند.

در تالار سایه نمایش جدید دیگری با عنوان «تیاتر قجری» به نویسندگی و کارگردانی داریوش رعیت و بازی پریزاد سیف، بهروز پور برجی و پژمان علیپور از روز چهارشنبه 23 خرداد ماه ساعت 18 با مدت زمان 70 دقیقه و قیمت بلیت 30 هزار تومان به صحنه می رود، این در حالی است که در همین تالار یک نمایش جدید با عنوان «پلاس پلاس به توان دو» به نویسندگی و کارگردانی سینا شفیعی و بازی مصطفی ساسانی، سحرناز عباس زاده، عبدالرصا یعقوبی، محمدرضا محمدپور، حمیدرصا معدن کن، سترگ رضایی محمد امیری از روز چهارشنبه 23 خرداد ماه میزبان علاقه‌مندان خواهد بود، این اثر نمایشی از تاریخ یاد شده ساعت 20 به مدت زمان 70 دقیقه و قیمت بلیت 30 هزار تومان روی صحنه می‌رود.

نمایش «تصادف قطار ساعت 5:25» نوشته تورنتون وایلدر و کارگردانی شقایق فتحی عنوان یکی از تازه ترین آثار نمایشی ممجموعه تئاتر شهر است که از روز دوشنبه 21 خرداد ساعت 18 ، به مدت 50 دقیقه و قیمت بلیت 15 هزار تومان و بازی سیاوش خادم حسینی، شقایق فتحی، حامد ناوشکی، نسا یوسفی در پلاتو اجرا پذیرای دوستداران تئاتر خواهد بود.

در تالار اصلی نیز نمایش «مالی سویینی» نوشته برایان فری یل، کارگردانی مرتضی میرمنتظمی و بازی امیر آقایی، صابر ابر و الهام کردا همچنان روی صحنه است. این نمایش روزهای بیستم، بیست و یکم، بیست و سوم، بیست و چهارم، بیست و هشتم ، سی و یکم خرداد و اول تیرماه در دو نوبت به صحنه می‌رود. که بر اساس برنامه‌ریزی انجام گرفته نوبت اول اجرای این اثر نمایشی در روزهای یاد شده ساعت 18:30 و نوبت دوم اجرا ساعت 21 خواهد بود.

در تالار قشقایی نیز از روز یکشنبه 27 خرداد نمایش جدیدی با عنوان «تو مشغول مردنت بودی» به نویسندگی کامران شهلایی و کارگردانی مژگان خالقی روی صحنه خواهد رفت. در این نمایش معصومه کریمی، نویدبانی، فائزه بختیار و فاطمه بختیار به عنوان بازیگر حضور دارند.

نمایش محیطی «دریادلان» به کارگردانی امیرحسین شفیعی نیز هر روز ساعت 21 در محوطه بوستان دانشجو اجرا می‌شود. در این اثر نمایشی رضا راد، روح‌الله سنایی، سروش کریمی نژاد، مهرداد آبجار، محمدامین وظایفی، میلادمحمد زاده، آصف جاودانفرد، محمدرضا ابراهیمی، محسن لطیفی، یونس حمزه لویی، سعید نوعی، آرمان صلحی، سید مهدی باقری، علی آبسالان، سامان توحیدی، شاهین کیانی نژاد، رضا خاکی، ارسلان محمدی، دانیال ضیایی، ایمان مسعود، محسن باقری، علی ناصری، مهدی فتحی، ایمان کفایتی و رستا رضوی به عنوان بازیگر حضور دارند.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

تأسیس دانشگاه فرشچیان؛ کاری ارزنده برای بازشناسی هنرهای سنتی

تأسیس دانشگاه استاد فرشچیان اقدامی مبارک است/ در تدریس هنرهای سنتی به دنبال کیفیت‌محوری باشیم نه کمیّت‌

سوگ‌آواهای کهن را اجرا می‌کنم

حمایت دانشگاه آزاد از دانشجویان کم برخوردار دانشگاه هنرهای سنتی

نمایشگاه نقاشی هنرمندان مبتلا به اوتیسم تا 30 مهر ادامه دارد

نگارگری؛ تصویرگر زیبایی‌های عاشورا

طراحی کاشی محور جدید دوسالانه تذهیب‌های قرآنی

آثار استاد هانیبال الخاص به نمایش گذاشته می‌شود

نمایشگاه عکس «زمین» برگزار می‌شود

نمایش پرتره‌های خیابانی در گالری ایده

بیژنی از نوروز می‌خواند

نمایشگاه نقاشی هنرمندان مبتلا به اوتیسم تا 30 مهر ادامه دارد

حمایت دانشگاه آزاد از دانشجویان کم برخوردار دانشگاه هنرهای سنتی

نمایش پرتره‌های خیابانی در گالری ایده

گلریز با سازهای خاکی هم‌نوایی می‌کند

تأسیس دانشگاه استاد فرشچیان اقدامی مبارک است/ در تدریس هنرهای سنتی به دنبال کیفیت‌محوری باشیم نه کمیّت‌

طراحی کاشی محور جدید دوسالانه تذهیب‌های قرآنی

نگارگری؛ تصویرگر زیبایی‌های عاشورا

راه‌یافتگان به بخش مسابقه نخستین جشنواره عکس مستند به‌زودی اعلام می‌شود

نمایشگاه عکس «زمین» برگزار می‌شود

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه