976133
پنجشنبه  22  آذر  1397
سه شنبه , 28 فروردین 1397 ساعت 12:04

اجرای میلاد درخشانی در تالار وحدت

میلاد درخشانی 8 اردیبهشت ماه در تالاروحدت کنسرت برگزار می‌کند.

به‌گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری آنا از روابط عمومی موسسه کات، میلاد درخشانی و گروه نوازندگانش در کنسرت 8 اردیبهشت ماه، قطعاتی از آلبوم‌های «حرف بزن» و «اشارات نظر» را بر صحنه تالار وحدت اجرا می‌کند.

میلاد درخشانی موسیقی‌دانی است که فعالیت‌های هنری‌اش در قالب سبک و ژانر خاصی قرار نمی‌گیرد و قدم گذاشتن در مسیرهای نو را دوست دارد وی تاکنون جوایز متعددی را در جشنواره‌های موسیقی داخلی و خارجی به دست آورده است که از این میان می‌توان به جایزه بهترین موسیقی تلفیقی با کلام برای آلبوم «حرف بزن» و جایزه بهترین آلبوم موسیقی معاصر بی‌کلام در بخش جوایز باربد برای آلبوم «نقطه پرگار» اشاره کرد.

میلاد درخشانی (خواننده، نوازنده تار و عود)، پدرام درخشانی (سنتور)، پاشا هنجنی (نی)، کسری سبکتکین (گیتار بیس)، رضا تاجبخش (پیانو)، امین طاهری (درامز)، طاها مظاهری (گیتار) و امیرعلی رحمانی (پرکاشن) اعضای گروه درخشانی هستند.

کنسرت گروه موسیقی میلاد درخشانی به تهیه کنندگی موسسه فرهنگی هنری کات، شامگاه شنبه ۸ اردیبهشت از ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت برگزار می‌شود.

لازم به یادآوری است، میلاد درخشانی آهنگساز، نوازنده و خواننده اصفهانی متولد 1363 است. وی علاوه بر تار که ساز تخصصی‎اش است در نواختن سه‎تار، عود، گیتار و چند ساز دیگر هم تبحر دارد. از این هنرمند تا کنون آلبوم‎های «هیچم خبر از هیچ»، «افشارستان» و «اشارات نظر» منتشر شده است.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه