976050
پنجشنبه  22  آذر  1397
چهارشنبه , 28 تیر 1396 ساعت 11:23

سه شنبه 27 تیر ماه صورت گرفت

قدردانی از خانواده شهید سرافراز در اجرای پایانی «هفت روز از تیر شصت»

اجرای نمایش «هفت روز از تیر شصت» به کارگردانی محمد لارتی و کامران شهلایی در تالار سایه با قدردانی گروه اجرایی از خانواده شهید جواد سرافراز به پایان رسید.

به گزارش گروه فرهنگی آنا از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، اجرای نمایش «هفت روز از تیر شصت» به کارگردانی محمد لارتی و کامران شهلایی سه شنبه شب 27 تیر ماه با قدردانی گروه اجرایی از خانواده شهید جواد سرافراز ( از شهدای حادثه هفتم تیر) به پایان رسید.

این در حالی است که علی اصغر امیرنیا مدیرکل دفتر تبلیغ، ترویج و توسعه فعالیت های قرآن و عترت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد سرافراز برادر شهید جواد سرافراز و رئیس سابق سازمان صدا و سیما و تعدادی از اعضای خانواده شهید سرافراز مهمانان ویژه اجرای پایانی نمایش «هفت روز از تیر شصت» در تالار سایه بودند.
نمایش «هفت روز از تیر شصت» به نویسندگی کامران شهلایی، کارگردانی محمد لارتی و کامران شهلایی و بازی رامین سیار دشتی، فرزین محدث، مژگان خالقی، فرهاد تفرشی، هدیه رضایی و احمد جعفری از روز چهارشنبه 7 تا روز سه شنبه 27 تیر ماه در تالار سایه تئاتر شهر میزبان علاقه مندان تئاتر بود.
علاقه مندان و تماشاگران می توانند برای آگاهی از تازه ترین رویدادها و اطلاعات آثار نمایشی مجموعه تئاتر شهر به سایت این مجموعه با آدرس www.teatreshahr.com مراجعه کنند.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه