چهارشنبه  05  تیر  1398
جمعه , 20 مهر 1397 ساعت 19:39

مراسم ترحیم بهرام شفیع برگزار شد

مراسم ترحیم بهرام شفیع مجری با سابقه برنامه‌های ورزشی عصر امروز در مسجد بلال صدا و سیما برگزار شد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا از معاونت سیما، در مراسم ترحیم بهرام شفیع مجری با سابقه برنامه‌های ورزشی که با حضور چهره‌های سرشناس رادیو و تلویزیون و ورزش برگزار شد، دوستان و همکاران زنده‌یاد شفیع از سجایای اخلاقی و توانایی‌های دوران کاری وی سخن گفتند.

اسحاق جهانگيري معاون اول رئيس‌جمهور، حجت‌الاسلام مجيد انصاري، استانداران مركزي و گلستان، سيد حسين هاشمي قائم‌مقام وزير كشور، مديران صدا و سيما و مجريان و همكاران بهرام شفيع، ورزشكاران، پيشكسوتان ورزش و رؤسای فدراسيون‌هاي ورزشي، قائم‌مقام معاون سيما، مدير شبكه يك و دو، رئيس اسبق رسانه ملي و برخي از نمايندگان مجلس از حاضرین در مراسم ختم مرحوم شفیع بودند.

گفتنی است بهرام شفیع، 62 ساله، که از اوایل دهه شصت در شبکه یک سیما به عنوان گزارشگر مشغول به کار شد، در دهه گذشته نیز رئیس فدراسیون هاکی ایران بود و موفقیت‌هایی را در این رشته ورزشی کسب کرد. شفیع که گزارش‌های به‌یادماندنی و مهمی از وی به یاد مانده است، تا همین هفته گذشته اجرای برنامه ورزش و مردم را پیش می‌برد و دو هفته‌ای بود که این برنامه را به صبح جمعه منتقل کرده بود.

وی بعد از ظهر سه‌شنبه به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان بهمن تهران به لقاء‌الله پیوست. پیکر بهرام شفیع روز گذشته در باغ فیض به خاک سپرده شد.

انتهای پیام/4072/

http://ana.ir/i/317514
مراسم تشییع مرحوم زاهدی امروز برگزار می‌شود

مراسم تشییع مرحوم زاهدی امروز برگزار می‌شود

مراسم ختم بهرام شفیع

مراسم ختم بهرام شفیع

مراسم تشییع پیکر بهرام شفیع

مراسم تشییع پیکر بهرام شفیع

شفیع یک گزارشگر واقعی و تمام‌عیار بود

شفیع یک گزارشگر واقعی و تمام‌عیار بود

زمان مراسم تشییع بهرام شفیع مشخص شد

زمان مراسم تشییع بهرام شفیع مشخص شد

تعداد اخبار امروز گروه : 0 خبر