جمعه  03  خرداد  1398
شنبه , 14 مهر 1397 ساعت 16:55

برو و بیاهای فرماندهان نیروی انتظامی در تلویزیون

فصل پاییز با خود رنگ‌های مختلف دارد به‌خصوص مناسبت‌های مختلف که امسال این مناسبت‌ها هم‌زمان با محرم پیش رفته است و تلویزیون هم به همین مناسبت سعی کرده تا با فرصت پیش آمده از فرماندهان نیروی انتظامی در شبکه‌ها و برنامه‌های مختلف دعوت کند.

به گزارش خبرنگار حوزه رادیو و تلویزیون گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا، محرم 97 هم‌زمان با مناسبت‌های دفاع‌مقدس، هفته نیروی انتظامی، هفته کودک و ... روبه‌رو شده که به مانند هر سال که تلویزیون نسبت به این مناسبت‌ها برنامه‌های مختلفی پخش می‌کرد امسال هم باید شاهد این ویژه‌برنامه‌ها بود.

شنیده شده بود که سریال پلیسی «گشت ویژه» که به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی تولید شده برای پخش نرسید اما برنامه‌های روتین دیگری از تلویزیون با این موضوع پخش می‌شوند.

با تصور اینکه تلویزیون در تولید سریال مناسبتی مهمِ تاریخی محرم و هفته نیروی انتظامی باید ویژه‌برنامه‌هایی را مختص آن پخش کند اما گویا تلویزیون فقط به همان مهمانان و موضوعات بسنده کرد.

گویا طی این چند سال اخیر در هفته نیروی انتظامی به سفارش این نهاد سریال‌های پلیسی و مناسبتی تولید می‌شد که مخاطبان خاصی داشت اما امسال تنها با «گشت ویژه» به استقبال این هفته رفته که آن هم برای پخش نرسید.

شبکه‌های یک، دو و سه سیما با برنامه‌های روتین گفتگو محور صبح بخیر ایران، فرمول یک، حرف اضافه، زنده باد زندگی صبح، عصر خانواده ، برفراز الوند، حالا خورشید به فراخور برنامه با دعوت از فرماندهان نیروی انتظامی به گرامیداشت این هفته پرداخته‌اند.

به جز نسیم با سریال «سارق روح»  که هر شب ساعت ۲۲ پخش می‌کند و فیلم‌های سینمایی «شما پلیسید؟» ساخته عاطفه خادم‌الرضا ، «گروگان» به کارگردانی رضا درستکار، «ذهن خاموش» ساخته مهرداد خوشبخت، «شاه‌کلید» ساخته سامان مقدم، «رهایی» به کارگردانی مسعود تکاور، «نیش» به کارگردانی مجید صالحی و «قتل آنلاین» ساخته مسعود آب پرور را که هر روز در ساعت 13 از شبکه نمایش پخش می‌شود هیچ‌كدام از شبکه‌ها سریال تازه یا تکرار سریال پلیسی نداشتند. 

شبکه مستند هم با پخش مستند «کلانتر دیجیتال» هر روز در ساعت 19 شاهد پخش مستندی مختص به نیروی انتظامی است.

همینطور شبکه پنج سیما امشب در برنامه تهران 20 از سردار حسین رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ دعوت کرده است.

انتهای پیام/4046/خ


 


http://ana.ir/i/315944
تعداد اخبار امروز گروه : 0 خبر