دوشنبه  06  خرداد  1398
سه شنبه , 17 مهر 1397 ساعت 10:03

سردار غیب‌پرور در جمع پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت:

پیشکسوتان و ریش‌سفیدان پرچمدار دفاع از انقلاب اسلامی هستند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در خط مقدم جبهه نبرد با استکبار جهانی، پیشکسوتان و ریش سفیدان پرچمدار دفاع از انقلاب اسلامی می‌باشند.

به گزارش حوزه دفاعی و امنیتی گروه سیاسی خبرگزاری آنا از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بسیج مستضعفین، سردار غلامحسین غیب‌پرور در جمع پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت گفت: امروز در جنگی تمام عیار با استکبار جهانی قرار داریم و رئیس‌جمهور آمریکا شمشیر را از رو بسته است.

وی با اشاره به دو بازوی مهم آمریکا در منطقه گفت: آل‌سعود خبیث و رژیم جعلی اشغالگر قدس با پول‌های گزاف و اقدامات اطلاعاتی در این نبرد بر علیه انقلاب اسلامی ایران مشارکت می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج افزود: به طور معمول این اقدامات در سال‌های گذشته در هفته بسیج صورت می‌گرفت ولی بررسی ما نشان می‌داد که کشور نیازمند حرکتی نو، جدید و گسترده است. بازه زمانی که ما برای انجام این رزمایش در نظر گرفته بودیم ۲۰ روز بود که به لطف خدا و همت همه خادمان مردم ۳۵ روز طول کشید.

غیب‌پرور با بیان اینکه دشمن باید پیامی محکم از سمت ما دریافت می‌کرد، گفت: امیدواریم پس از رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج و پاسخ کوبنده موشکی سپاه به تروریست‌ها این موضوع‌ها رها نشود و همه نهادها برای رفع مشکلات مردم کمر همت را ببندند. زمانی که کشور در بحران نباشد همه یار انقلاب هستند ولی شرط این است که در زمان مورد نیاز حضور داشته باشیم و از آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع کنیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه در اوضاع کنونی جامعه تعداد کسانی که با عیار بالا در اطراف علی زمان هستند چه تعداد می‌توانیم نام ببریم؟ بیان کرد: باورم بر این است که در خط مقدم این جبهه، پیشکسوتان و ریش‌سفیدان پرچمدار دفاع از انقلاب اسلامی می‌باشند.

انتهای پیام/4071

http://ana.ir/i/316667
تعداد اخبار امروز گروه : 2 خبر