307717
يكشنبه  25  آذر  1397
دوشنبه , 14 خرداد 1397 ساعت 12:49

به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) ؛

مسابقه کتاب‌خوانی «ماه تابان» برگزار می‌شود

مسابقه کتاب‌خوانی «ماه تابان» به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) به همت کتابخانه گلستان در کتابخانه‌های منطقه هشت تهران برگزار خواهد شد.

به‌گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری آنا، در سالروز رحلت جانسوز امام خمینی (ره) مسابقه کتاب‌خوانی «ماه تابان» به همت کتابخانه گلستان در کتابخانه‌های منطقه هشت تهران برگزار خواهد شد.

مسابقه کتبی «ماه تابان» به‌مناسبت گرامیداشت سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی (ره)، قیام ۱۵ خرداد و با هدف ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی، معرفی بیشتر اندیشه‌های امام به قشر جوان برگزار و به برندگان این مسابقه جوایزی اهدا می‌شود.

علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه از ۱۰ تا ۲۸ خرداد ماه فرصت دارند کتاب «مردی شبیه خود» نوشته مصطفی قلیزاده علیار که از سوی انتشارات عروج منتشر شده است را مطالعه و به پرسش‌های مربوطه پاسخ دهند.

براساس این گزارش، مخاطبان برای دریافت کتاب و کاربرگ‌های مسابقه به کتابخانه گلستان و یا یکی از کتابخانه‌های منطقه هشت مراجعه کنند؛ پس از مطالعه کتاب و پاسخ به سوالات، پاسخنامه‌های خود را از نشانی نارمک، گلبرگ غربی، پایین‌تر از میدان هلال احمر، خیابان گلستان، جنب بوستان فدک، کتابخانه گلستان تحویل بگیرند.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه